Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Національний природний парк Тсаво

Відпочинок в Національний природний парк Тсаво

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Національний природний парк Тесаво розташувався в 290 кілометрах від Найробі (до 4 годин від Міжнародного аеропорту "Джом Кентата") і 210 км від Mombasa (на 3 години з Міжнародного аеропорту "Мамбаса Моі". Парк був відкритий в 1948 році і є одним з найбільших запасів світу і апос; Landscapt Tsavo дуже різноманітний: це гірські гори і високі гори, саванна і рідко, де покаяння, старовинні квасоля і екзотичні пустелі троянди, а також озера і гірські річки, які ідеально підходять для рафтингу.

Як між двома найбільшими містами Кенії, Цаво ділиться залізницею Найробі-Момбаса на дві частини: Західний (9000 квадратних кілометрів) і Східний Тиса (11,000 квадратних кілометрів). Найвища східної Тшавки займає пагорб Ята, 300-кілометровий стекан лави. На заході Тиса є гора Нагуля і вулканічна елевація Ізавії, створеної Великою африканською складовою.

Світ різноманітний: понад 60 ссавців і 400 видів птахів. Є леопарди, гепарди, котли, циркафи, різні види антикокетів, водоносних, zebras, левів і крокодилів. Цаво придбалий світ відомий через величезну траву слонів і багато нозогр. Голова нозорогів в даний час значно знизився і створений спеціальний заповідник Ngulia для збереження видів. У Цузі можна побачити смішний вид: захистити від ягід, слони залити в воду з лимонів або водойм і землі. Дно парку має особливий відтінок, що робить шкіру тварини червоною і помаранчевою.

Легендарна залізниця Кенії-Уганди проходить через цю площу, з історією Цаво Левів, мисливських будівельників і вбиває понад 100 осіб. Пройшов час, і тепер парк безпечний. Відпочинок в Цаво - це комфортне поєднання з відпочинком на узбережжі Момбаси.

Сувенірні магазини можуть придбати ювелірні вироби, національний одяг і головки племен, що живуть в Цаво, килими і zinov, оригінальні клітинні кошики, гумовий інтер'єр і ритуальні маски./ / / Національний природний парк Тсаво