Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Кенія

Відкрита з обмеженнями

Сафарі-тури в Кенії

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар

Тури в Кенії

Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Невелика африканська держава Кенія розташована у східній частині материка і є унікальним контрастом тропічної рослинності, кам'янистих пустель, великих рівнин, гірських хребтів із засніженими вершинами та райських пляжів на Індійському океані. Республіка Кенія відома далеко за межі континенту завдяки чудовій каві, яку тут вирощують.
 
До 1963 року Кенія була колонією Великобританії, а сьогодні країна входить до Співдружності націй і є одним із засновників Східноафриканської спільноти. Часто країну називають східними «ворітами» Африки завдяки тому, що тут розташований найбільший морський та повітряний порти. Столицею країни та найбільшим її містом є Найробі, також дуже привабливе для туристів місто з точки зору початку подорожі по всій Африці. Найкращим часом для відвідування країни будуть місяці з грудня до лютого включно – це високий сезон у країні. Зимові місяці тут супроводжуються помірною температурою, один сезон дощів уже закінчився, а до другого ще далеко, літо в країні посушливе та спекотне.


Тури до Кенії – що подивитись?

Найбільшим на континенті є озеро Вікторія, воно розташоване на території трьох країн: Танзанії, Кенії та Уганди. Туристи з усього світу стікаються сюди, щоб познайомитися з самобутнім життям місцевих аборигенів, спостерігати природну красу і милуватися широким розмаїттям унікального тваринного світу. Тут ви знайдете невеликі рибальські села з неповторним укладом життя та традиціями, плантації кави та цукрової тростини. На озері дозволено риболовлю, а на островах працюють центри, що займаються її організацією. Найбажанішим трофеєм тут буде нільський окунь (до 200 кг ваги) та риба ланг, яка вміє дихати як зябрами, так і легенями. Найкращим часом для поїздки сюди буде серпень-вересень.

Любителі природної краси та альпінізму можуть вирушити на гору Кенія (5199 м) до однойменного природного заповідника, гора є другою за висотою на материку. Тут ви можете зустріти незаймані ліси, мальовничі озера, льодовики, мінеральні джерела. Тваринний світ представлений слонами, зебрами, буйволами, різними видами мавп, носорогами, леопардами та гієнами, бабуїнами та багатьма іншими тваринами та птахами. У парку прокладено безліч трекінгових маршрутів і всі вони вважаються досить складними, майже на всіх маршрутах є табори для ночівлі.

 
Цікавим для відвідування під час відпочинку в Кенії буде острів та однойменне місто Ламу. Порт, що працює на острові, був найбільшим центром транспортування деревини, слонової кістки та бурштину. Тут вам з'являться найчистіші піщані пляжі, чудові можливості для відпочинку, культурного та розважального життя.
 
Завітайте також на унікальне озеро Рудольф, яке розташоване серед пустельної рівнини. Тут були виявлені археологічні знахідки та людські останки вік яких оцінюється у три мільйони років. Навколо озера зроблено безліч палеонтологічних відкриттів та розкопок, але туристи прямують сюди більшою мірою для знайомства з крокодилами, бегемотами та фламінго.
 
Плануючи поїздку на відпочинок до Кенії обов'язково відвідайте природні заповідники, яких тут достатньо. Поїздки та сафарі – це чудова можливість познайомитися з унікальною природою та найширшим тваринним світом цього регіону.


Відпочинок у Кенії з України – чим зайнятися?

Найцікавішим заняттям на відпочинку в Кенії буде відвідування національних парків та заповідників. Тут можна присвятити себе пішому туризму та спогляданню природної краси, спостереженню за тваринами та птахами, рибалці чи сафарі.
 
До речі, саме в Кенії було придумано сафарі, що в перекладі означає караван. Спочатку багаті світу цього, вирушаючи на полювання на диких тварин, брали з собою величезну низку носіїв багажу та провіанту. У 1977 мисливський промисел на диких звірів на території Кенії був заборонений. Сьогодні дозволяється полювання лише на птахів протягом усього року, за винятком квітня та травня.
 
Прибережна територія країни має свій неповторний шарм і підвалини життя. Тут безліч атмосферних рибальських селищ і побільше міст, де непогано розвинена туристична інфраструктура. Тож вирушати на відпочинок до Кенії можна і за пляжним відпочинком.

/ / Кенія