Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Національний парк Меру

Відпочинок в Національний парк Меру

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Національний парк Меру розташований на сході гори Кенія, 350 км від Nairobi, 4 години від аеропорту Jomo Kenyatta International. На схилах гірського хребта Ніамбане займає 870 кв. км. Заснований в 1968 році, парк був відомий через дуже рідкісні білі ніздрили, які жив тут до 1988 року, а потім зруйнували похил. Його голова тепер відновлюється. Є леви, гепарди, леопарди, рідкісні породи ательпои, цебра і газ. У 2001 році в Elephant Mere було запущено програму скидання. Найбільше населення буффало в Кенії та понад 300 видів птахів. Є притоки річки Тана, які можна побачити гіпопотами і крокодилами. Цікаві місця для паркових гостей - водоспад Адамсон на річці Тана. Це особливо красива під час дощового сезону (квітень-червень, жовтень-листопад), коли річка стає повноцінною, а водоспад значно зросте і являє собою незабутній вигляд.

У минулому столітті Джой Адамсон жив в Меру, відомий дослідник, художник і письменник, автор популярних книг про природу і тварину світу Африки, 1969, Моє життя, 1978. Саме там, де знаменитий лев Ельза, головний герой фільму «Осінь вільний» Джой Адамсон і її чоловік Джордж. Левель був одним з визначних пам'яток парку.

Особливу увагу приділяють племені Самбра, які можна знайти в області. Це одна з останніх племен, не тільки в Кенії, але і по всій Африці, яка продовжує вести мітичний спосіб життя. Плем'я Тарака також живе в парку, населені пункти яких можна відвідати з екскурсією.

Особливістю парку, який ніколи не був підданий інтенсивному людському впливу, тому природа парку збереглася практично назавжди. Від традиційних туристичних маршрутів Meera National Park – це ідеальне місце для тих, хто віддає перевагу спокійній конфіденційності з дикою природою.

Різноманітність чорної деревини виробів (статуси, тварини та птахи, ритуальні маски, вологі) можна придбати в сувенірних магазинах; квасоля, браслети, сережки з напівкоштовних порід

камені, шкури, метали, кістки; декоративна зброя місцевих племен: списки, щити; традиційний кенійський одяг.


/ / / Національний парк Меру