Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Озеро Накуру

Відпочинок на Озеро Накуру

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Озеро Накуру - 160 км на північному заході Найробі, 2 години від Міжнародного аеропорту «Джом Кента». На локальній площині можна дістатися з аеропорту Вілсон, який займає близько півгодини. Nakuru є одним з озер вздовж Великої африканської перерви. Площа площею близько 40 кв. км, з максимальною глибиною близько 3 м.

Nakuru - це високогірне озеро, на висоті 1,759 м над рівнем моря. Дві великі річки годують його, Ніро і Нідеріт. Озера є верхолоїдом, через високий вміст води карбонатів і бікарбонатів, тому тільки рідкісні рослини і живі істоти, які змогли адаптуватися до таких умов, невеликі водорості, кілька видів зоопланктону, невеликих каркасів і тільки одного виду риби. Зрозуміло, це меагре спектр води флори і фауни з'явиться, щоб привернути до озера численні птахи, найпримітнішими з них малим фланком. Ці птахи яскраві і рожеві, і їх можна зібрати до півмільйона на озері. Це незвичайний колір для пір'я до бета-каротину, що міститься в водоростях спирту, який живить фламінго. Є також звичайний фламінго, knapple, великий білий півлікан, жовто-колатний аніс і Африканський еагле-риба.

Національний парк оголошує місцевість. Піші є дуже різноманітними: акаційні ліси ростуть на прибережних територіях, з якими виростають нескінченні зелені поля і гірські масиви, і Мененхай є гігантом, усаджуючи вулкан, навколо якого розширюються десятки кілометрів лави. У місцевих жителів є легенда, яка читає наступним чином: в часи міждозування між африканськими племенами, солдати кинулися в нижній частині кратера, душа яких потім піднімалися на поверхню у вигляді димоходу. Це скарбничка, яка пояснює ім'я вулкана, слово «мененга» означає «випад».

Парк є звичаєм багатьох тварин, в тому числі левів, котелів, котлів і циркалей. Кілька років тому тут прийшли білі носа, рідкісні види, які зараз на межі відмирання. У районі Нагуру, спеціальний заповідник Naishi тепер проживає в районі Naishi.

Головна

вироби з особливого інтересу - вироби з використанням яскраво-рожевих пір фламінго: ювелірні вироби, очищувачі, одяг, декоративні предмети інтер'єру (панно).


/ / / Озеро Накуру