Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Найробі

Відпочинок в Найробі

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Кения ' столиця знаходиться на висоті (приблизно 1,660 метрів над рівнем моря) на півдні, 500 кілометрів від узбережжя Індійський океан. У місті колись був невеликий оазис, який був місцем занурення караванів рабської торгівлі з Центральної Африки до берега. На мові масаї, корінних жителів області, Оазис був названий «Найробі», «Локальна вода». Назва міста.

Найробі був заснований англійською мовою в 1899 році. У той час він був невеликим залізничним вокзалом. У місті і напозі, населення виросло стабільно, а до 1907 року, Найробі стали настільки великими, що було прийнято рішення перемістити столицю Британської АЕС з Момбаси. Nairobi тепер найбільший мегаполіс на сході і Центральній Африці. Він має строгий прямокутний дизайн і побудований в європейських будівлях, сучасних хмарочосах і фенільних готелях. У нас все ще відчувається сильний англійський вплив. Нагадуючи знаменитий Лондон Великий Бен. У центрі міста, біля Парламентської будівлі, одна з основних рис Nairobi є Jomo Keniatta ' s перший президент, який звик місцевим мешканцям. Кенії зберігають все, що потрібно робити з першим президентом.

Один з головних експонатів Національного музею в Найробі – копія його заслуженого слону, який був реальним. Національний музей має величезний екран, який транслює наукові та популярні фільми на Кенії ' s fauna. Центр Найробі невеликий, тому він може бути проривом, включаючи основні торгові центри, які зосереджені тут.

Декілька великих парків - наприклад, Nairobi City Park - це демонтаж столиці і обслуговування гостей. Найробі - місто, що не прослужить хвилину. Є шість казино, два кінотеатри і кілька кінотеатрів. У нічний час в ресторанах і барах музика звучить, а нічні клуби можуть танцювати до ранку.

У Найробі, мандрівники завжди знаходять себе насолоди своїм смаком - чи можна відвідати музеї, подорожувати на сафарі або спокійно відпочити біля басейну в готелі.

Нічні клуби

Багато готелів, а також самого міста.


/ / / Найробі