Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Заповідник Мадікве

Відпочинок в Заповідник Мадікве

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Приват Madikwe Ігровий заповідник Розташований в 3,5 години їзди на водіння або 45 хвилин від спортсмена Йоганнесбурга і є одним з найбільших в Південній Африці.

Площа автопарку становить 75,000 га з типовими саванними пейзажами і ручним апаратом, що вирощується на узбережжі річки Грут Маріко.

Є 66 основних ссавців в заповіднику, в тому числі більшої п'яті, видових видів диких собак і деяких 300 видів місцевих і трансляційних птахів. Це один з найбільших запасів у Південній Африці. Багатофункціональна рослинна рослина забезпечує притулок для багатьох тварин, а також ландшафтні особливості пропонують ідеальні можливості відеоспостереження. Не існує ризику малярійно-індукованої малярії у клієнта.

Заповідник пишається не тільки від Великої П'яти, але і від Супер сім'ї, що включає в себе гепарди і дикі собаки, крім леопардів, левів, слонів і нозогр.

Відомий африканський дослідник Девід Livingston, художник і Природність Сір Cornvallis, жив тут і відомий Південноафриканський письменник, Герман Босман.

На додаток до традиційних ранок і вечорів приводів Гейм, спеціальні сафарі доступні в Мадікуві для сімей з дітьми в середині дня./ / / Заповідник Мадікве