Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Гранада

Відпочинок в Гранада

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Гранада - це місце зустрічі для арабських і християнських культур, а також одного з іспанських і туристичних міст. Готель знаходиться в мальовничій архітектурі.

Який привабливий тур Гранада?

Algambra, або що ще називають Red Fortress, є Granada ' s головний актив і карта. Це єдина будівля, яка збереглася з часів карнизу. Для того, щоб бути в любові з розкішним садом, дивовижними фонтанами і багатьма басейнами повинні піти в палац Султанів, Сьєрра Невада. Для відвідування також цікаві кав'ярні, стіни і монастир Картух.

Особливістю Гранади є величезна кількість помаранчевих дерев, але вони тільки грають в ролі прикраси, адже їх плоди не смачні. Гранада багата храмами, найважливішим з яких є аббатизм Сакромонта і церква Святої Неділі. Також слід відвідати старий університет, башта Бермаджі, базу святого Юра та ворота Ельвіри.

Відпочинок в Гранаді - це чудова можливість дізнатися Фламенко і насолодитися процедурами здоров'я в SPA-салоні і Хаммам.

Гранада - Батьківщина для Гавриїл Гарсія Лорки. На Старій фермі Уерта де Сан Віннсента приємно провести час, де Лорка створила свої шедеври.

Гранада збагачена арабським духом і однією з вулиць міста може насолодитися традиційними арабськими стравами, чаєм і десертами. туристам і апосом; улюблене місце відпочинку – арабські рахунки, які сьогодні представляють собою сучасний і добре обладнаний SPA-центром.

Тури в Гранаді - Corridor, Flamenco, а також внутрішньому винному вині.