Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Джумейра

Відпочинок на Юмаїр

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Джумейра - прибережна територія Дубаю. У минулому був блок рибалок, сьогодні Джумейра асоціюється з розкішю і багатством. Jumeira - це чудовий приватний будинок і особняк. The Jumeira Coastline (Dubai) наповнений п'ятьма зірками в різних архітектурних стилях, бренд-магазинах і елегантних ресторанах. У затоці Перської затоки були розміщені імена Бурдж Аль-Араба та Джумейра Біч. Всі мандрівники, які обрали тури в Дубаї, хочуть відвідати район Юмейра, щоб побачити, як традиції та сучасність можуть бути марковані в одному місті.

Екскурсії по Львову

Тури в Юмейра привертають, перш за все, на пляжі. Джумейра славиться своїми пляжами, що робить цей район чудовим місцем для туристів. У Дубаї не всі готелі мають власний пляж, але кращі з них мають, звичайно, оселилися на береговій лінії: Madinat Jumeirah - Al Qasr, Мадінат Джумейра - Dar Al Masyaf, Мадіна Джумейра - Mina A Salam, One " Тільки Королівський мир - Арабський суд, На березі і можна орендувати інвентар. Відповідний відпочинок на Jumeira може бути вдало поєднаний з розважальним візитом. Якщо ви відпочиєте з дітьми, ви можете дістатися до зоопарку Джумейра, де є багато тварин, Аквапарк Wild Water Aqua Park, парк Jumeira Beach, який має велику кількість атракціонів, спортивних об'єктів та музичних вистав. Крім того, є кілька великих торгових комплексів в Юмейрі, в тому числі популярний центр міста Юмейра.

Готелі Юмейра, ОАЕ, заслуговують особливу увагу тому, що ви можете підібрати все, що вам подобається, двоярусні або панорамні люки, сімейні односторонні, надсучасні або східні стажі.

Jumeira є одним з найдорожчих районів Дубаю з розвиненою туристичною інфраструктурою, тому ви ніколи не забудете свою подорож до ОАЕ./ / / / Джумейра