Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
о. Ко Куд

Відпочинок на о. Ко Куд

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Тайська перлина - морський берег. Відпочинок в розкішних готелях, задоволення в теплому морі і пляжі, водні види спорту, екзотична природа, це острів Коод.

Тури на яскравому острові Куд

Ko Cud є четвертим найбільшим островом в Таїланді, який вірно вважається одним з кращих, і може запропонувати гостям відпочинок на необраних пляжах, дайвінг і подорожі в водоспади з кричущою чистою водою.
Приїжджаючи до Тайланду, вона не може відвідати найкрасивіші водоспади, найвідоміші з яких є Nam Tok Khlong Chao. Водоспади оточують зеленою рослинністю і надають озері атмосферу ізоляції. Під час відпустки Ko Cood дуже популярні прогулянці водоспадів.
Звичайно, слід відзначити пляжі островів, які користуються великою популярністю серед туристів, які вибирають тури в Коуд, серед них. Сніжний пісок і тепловий океан дозволить туристи відволікатися від мегаполісу.

Коров'ячі пальцями:

  • Пляж Тафао, головний пляж острова, розташований недалеко від порту і добре підходить для підводного плавання і плавання.
  • Пляж Ta Tin розташований лише на човні. Краса екзотичної природи і ізоляції мандрівників, які шукають конфіденційність.
  • Bang Bao Пляж, Takian Beach і Prao Пляж славиться своїм червоним підводним світом, тому дайвери приходять з усієї планети.
  • Yai Ki Beach є одним з найшвидших треків, які проходять через канал Khlong Yai Ki, який можна подорожувати на каное.

Куди

Головний природний пам'ятник - водоспад Хлонго Чао, який складається з 3 каскадів, а в його нижній частині зручно купатися. Цікаво побачити дерево Мака, яке було 500 років з висотою 35 м.

Активний відпочинок на острові


Навколишнє море Чудеса сподобається хропінням і дайвінгам. У узбережжі є красиві коралові рифи. Також є можливість орендувати каное і перейти до острову. Про компанію

Cood є повним bays і багато каналів, які пройшли його в усіх напрямках. Більшість каналів приховані від магрових дерев. Увечері дерева обпалюють тисячі вогнів.

Острів Куд


Головною особливістю готелів Koud Island є те, що вони не використовують " Це означає, що туристи повинні шукати ресторани, які достатньо врахувати.