Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Міні-парк SwissMiniatur

Відпочинок в Міні-парк SwissMiniatur

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Міні-парк SwissMiniatur (Швейцарія в Мініатюрі) був відкритий в 1959 році. Місцем для проекту було обрано в першу чергу через незвичайну красу ландшафту і помірного клімату. З самого початку метою міні-парку було б коротко впроваджувати все в мініатюрі, що робить швейцарську архітектуру таким незвичайним і чутливим.

SwissMiniatur бачить майже всі визначні пам'ятки Швейцарії - старі міста, пам'ятники, дерева і навіть транспортні системи в мініатюрах, в класичному для виготовлення 1:25 ваг.

Міні-парк знаходиться в Лугано на березі озера черезіо, в оточенні Монте Дженерозо і Сан-Салаватор, знаменитої багатої фауни і флори. Мелід знаходиться в північній частині мосту, що перетинає озеро. Відвідувачі парку користуються перевагою: SwissMiniatur може отримати як від швидкої доріжки, так і на місцевій залізниці, так і з моря на рекреаційному човні. У парку є також регулярні автобусні тури, проте більшість туристів віддають перевагу міні-парку на кораблі з Лугано, що займає близько 40 хвилин, і дозволяє розвивати чудові види.

Всі, хто пам'ятає Swiss Time традицій очікується, що SwissMiniatur вище, ніж Minimundus або Mini-Europe, рівень механізації анімаційних моделей, але є традиції класичного виготовлення макіл. Моделі в швейцарському парку переважно статичні.

Незважаючи на те, що Швейцарія в Мініатюрі молодше, наприклад, голландська колега і має меншу кількість архітектурних макетів, а довжина місцевих залізниць становить менше 500 метрів, здається більш затишним, а Територія &апо; організація є більш винахідливою. Є ще одна суттєва перевага для парку, географічного положення, адже це набагато вигідніше до швейцарського міні-парку, ніж до багатьох колег. Розташування практично ідеально не тільки через комфорт кліматичних умов, які, природно, знаходяться тут на кордоні з Італією, набагато приємніше, ніж в Гаазі, але і через гірське середовище, що робить чудовий природний фон для архітектурних макет, які, напевно, цінують.

Фотографи, і вони завжди там.

У SwissMiniatur, вся Швейцарія ' є природна краса і природно замкові маски, на обличчі природних гір водоспадів, дивитись більше живих і цікавіше, ніж в рівнинах. Також, за допомогою фотографування деяких будівель і апос; архітектурних моксів, можна спостерігати, що оригінали знаходяться поруч, що дає можливість на практиці зрозуміти, що це дійсно близько 1:25.

У парку кількість архітекторів знаходиться в районі 125 і досить вільно позиціонується, як і справа з внутрішнім міні-парком Мадродам.

Для дітей, весело - поїздка на міні-тур по парку. Можливо, місце згортання на цьому поїзді є єдиним по-справжньому людським місцем у всьому комплексі. У інших частинах SwissMiniatur є запліднення і невдалий ритм життя, як в традиційних японських міні-парках міста.

Багато міні-паркові моделі виконані провідними швейцарськими магазинами. Вони дійсно 1.5, або 2, людський ріст, і архітектурний макет Міланської кафе (Duomo di Milano) має можливість вільно входити. По дорозі італійського собору в швейцарському парку є притоком до Італії, адже SwissMiniatur всього в 10 кілометрах від кордону, і Мілан не більше години.

Популярність міні-парку зростає щороку, не менше через поступове розширення. Він не може рости як активні, так як багато інших європейських міні-парків, але SwissMiniature дуже явний тут, в Швейцарії все йде без кисті і з високою точністю.

Посада : Мелід, canton de Tessin

Час роботи 13 березня-15 Листопад, кожен день, 10:00 до 18:00.

ціна квитків : дорослий CHF 17, дитина CHF 12 (6-15 років), до 5 років безкоштовно.

Продовжити Мелід-- Лугано6.5 км/час

Рекомендоване проживання

Лугано:
Готель VILLA PRINCIPE LEOPOLDO RESIDENCES 5*
Умови для дитини в батьківському номері: до 12 хв Роки й Безкоштовно (ваги)сніданокй
ПАРКО ПАРКО 4*
Умови для дитини в номері з

батьки: до 12 хв Роки й Безкоштовно (ваги)сніданокй
Готель VILLA SASSA 4*
Умови для дитини в батьківському номері: до 5 хв Роки й безкоштовно.


/ / / Міні-парк SwissMiniatur