Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Танжер

Відпочинок в Танжер

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Небезпека є не тільки популярним курортом, але і відомим портом, через який Марокко може отримати доступ.


Який привабливий тур в Танжері?

Для комфортного відпочинку в місті будуть об'єднані всі необхідні для комфортного відпочинку. Бастер може не тільки древній мідь, але і красиві пляжі, велика кількість комфортабельних ресторанів і сучасного художнього музею.
Місто &апо; головна особливість полягає в тому, що він підкоряється одночасно водами середземноморського моря і Атлантичного океану. Кращі і чисті пляжі розташовані в західній частині міста.

Tanger ' головна визначна пам'ятка є районом старої медіани, де знаходиться Капба (18 століття). Португальська була побудована хрещенням, а область перегляду відкриває величність Гібралтара. Також в Старому місті є великий базар, де ви знайдете всесвітньо відомі ручні килими, ексклюзивні страви і багато місцевих зв'язків і солодощів.


Відпочинок в Танжері - це доповнення до самопродавеної Морокканської культури, яка не повинна бути жертвована комфортом.


Сучасна частина міста представлена територіями, де розташована велика кількість затишних барів і ресторанів і пішохідних вулиць, які проходять через більшість відомих сайтів.

Особливу увагу приділяють султанському палаці (17 століття), Великий меч, сади Мендоуби (кількість дерев понад 800 років), а пасторний бульвар.

Тури в Танжері – це чудова нагода приєднатися до арабської культури та провести незабутні канікули.