Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Герцлія

Відпочинок в Герцлія

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Hertzlia є одним з Ізраїлю ' s найпрестижніших вихованців, розташованих поблизу Тель-Авіва і Цезарії. У країні понад 70 000 осіб.

З початку першого тисячоліття до тринадцятого століття відбулося процвітання грецького порту Аполлонії.

У центральній частині міста знайдено мозаїчний поверх церкви шостого століття. Місто знаходяться біля давньої руїни Маміш, населених пунктів, які існували з Ганаяну до елінистського періоду. У північній частині Герцлії ви побачите залишки порту і зміцнене місто хрестів, побудованих на сцені елініста міста Аполлонії та Ганана Речефа (Річпона). Ось 7 вересня 1191 р. Річард Лев Серце провів критичну перемогу над Султаном Салатіном (Салаєм аль-Дін). У 1265 р. Єгиптяни Султан Бабарс, після місяця ' siege, захоплений і знищений Арсуф, його стіни і вежі кинули на море (що можна побачити сьогодні).

В основному брали участь у сільськогосподарській діяльності. Починався стрімкий розвиток поселення.

Долина Шарона давно відома за багатими культурами. У 1924 році євреї Сполучених Штатів Америки, з фінансовим забезпеченням єврейського агентства, заснували поселення тут, що, на честь засновника Зіоністського руху, Феодора Герцла (1860-1904) був названий Дюкля. Зламати місто серед апельсинових і лимонних гайок. Промислові населені пункти з'явилися, а після утворення Держава Ізраїль почав використовувати прекрасний берег для розвитку туризму. Після війни Незалежності місто Нів-Овед, Глілот, Ноф Ям, Шавів, Нів-Амаль почали швидко розвиватися.

Місто складається з двох частин: Дюк і Питва, Посла Мільйонерів. Hertzlia Pitouah - найцікавіша частина міста, і вважається долиною Ізраїлю Silikon. Це в Дючесі Пітоуах, що ви знайдете величезні хмарочоси, чудовий пляж, чудовий берег з багатьма готелями і ресторанами, і це один з Ізраїлю &апо; найпрестижніші і дорогі житлові зони. Дюк Питви став розкішною віллою, а найбагатші високі технології підприємства зосереджені тут. Це галузь, яка дає Ізраїль базовий дохід. Медицина, висока технологія і

Агроіндустрія - досягнення в цих областях - Ізраїль гордий розвиненим туризмом, такими як медична та бізнес.

Німецький медичний центр, який знаходиться на узбережжі в районі готелю, також використовує міжнародні знання. Фахівці рідкого багатосерцевого комплексу розсіюють комплексними серцево-судинними захворюваннями, хребтом, шкірою. У хворих центрах завжди багато іноземців.

Сьогодні Дюк є чарівним курортом, є прекрасний яхт-клуб. Є три розкішні готелі на рівнинному узбережжі, наповненому пляжами. Hertzlia є одним з важливих рекреаційних та міжнародних туристичних центрів. Наприкінці тижня в Тель-Авіві багато людей. Іноді місто називають багатою сестрою Тель-Авіва.

У Німеччині, як і у всіх містах Ізраїлю, проведено інтенсивне будівництво житла. Житло, як нові, так і другоручні, дорогий і якісний, вілли і дуже дорогі приватні будинки. Тут живуть багато іноземних дипломатів.

Курорт-зона Херсона розташована на березі Середземного моря в районі міста. Є кращі пляжі Ізраїлю. Готель знаходиться поруч з мальовничими ресторанами і кафе, тенісними кортами, яхтами.

Чудові піщані пляжі, красиві яхт-клуби і казкові вілли знаходяться на карті Дючеса. Прийняття на вищевказаний курорт – справжній рай для гурманів. У місцевих ресторанах є справжній шедевр кулінарного мистецтва. М'ясні пластини зацікавлені в Єрусалимський смажений мурас Ierushalmi з чотирьох різних видів курячого м'яса, вершково-солодкого-єврей-Єврейський. Спробуйте різні м'ясні і рибні брюки, шкідники, птахи м'ясні рулети з різноманітними правами, хутряні пальто з телятиною мовою, глиняні курчаті, курячі фунти, різні види звареної риби, а м'ясні рулети і т.д. Види і зеленення для м'ясних продуктів зазвичай не одна економія.

Бізнесмени та яхти, які інвестують в це місто, не будуть розчаровані. Будь-який зачаровує.