Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
п-ів Лапад

Відпочинок на п-ів Лапад

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
У західному напрямку історичний ярус міста Дубровник поширив великий, лісистий півострів Лапада з пагорбом на ньому. Lapad eo передмістя, найбільш розвинена туристична зона з великою кількістю готелів і багатою туристичною подачею. У минулому Лапад побили ренесансні вілли, з яких Петро Скоркочив іапо; палац, розташований на початку півострова, безумовно, найвідоміший з Грозу.

Під лісовим пагорбом на березі моря. У 1980-ті роки XVI ст. в хотичного стилі renness. Двоповерхова будівля виводиться в першому поверсі лінії Renessans, в той час як одноповерхові і тризіркові вікна другого поверху хотоматичні. Весь вілловий комплекс оточений високою стіною. Вегетаційний сад на двох рівнях. У саду є великий ставок.

Вілла також має невеликий заповідний салат з каплиці, а на лицьовій стороні другого поверху фасад надходить на широку терасу, під якою знаходиться резервуар. Історичний інститут хорватської академії наук і мистецтв тепер знаходиться в Соркоччевічі.

Відомий Храм Святої церкви в Лападі. Михаїла, а поруч з нею, старий цвинтар дубранського патрица. Церква Мадона Мілосерія побудована на пожертвах завдяки рятуванню моряків, і тому має велику колекцію подарунків з старих суден.


/ / / п-ів Лапад