Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Шибеник Рів'єра

Відпочинок на Шибеник Рів'єрі

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Місто Шибеник знаходиться в центральній частині Адріатичного узбережжя, де знаходиться ріка Крк. Місто понад 1000 років. Він відомий у світі своєю кав'ярною колекцією св. Якова, яка має особливий місце в європейській архітектурі. Це єдиний відомий приклад будівлі з точки зору послідовного використання кам'яного матеріалу тільки і оригінального способу кріплення великими кам'яними пластинами. З 2000 року кав’ярня св. Якова захищена ЮНЕСКО.

Шибеник - це гармонійне з'єднання між старою частиною міста і вузьким, прохолодним, і новою частиною, з сучасною архітектурою. З висоти фортеці Святої Анни розташувався красива панорама міста і околиці. Церква св. Варвари та інші храми, кілька палаців, міський зал та Французький монастир. Вплив Венеції відчувається в красивих зборах, прямі рядки і античні храми.

Solaris - це чудовий курорт біля м. Шибеник, в якому цілий рік, приємний відпочинок в будь-якому готелі. Багато спортивних майданчиків були побудовані для спорту, починаючи від волейболу на пляжі до тенісних кортів. На території Шибеника є кілька дайвінгових шкіл, а також автомагістралі та яхт-шкіл.

Осередки Шибеника відомі як малькові ландшафти і непристойна природа. Національний парк «Крка» та Національний парк Кута – це дві туристичні пам’ятки міста Шибеник. У Шибенику є добре обладнані шкарпетки, де можна дістатися до національного парку Cornati./ / / Шибеник Рів'єра