Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Опатія і Кварнер

Відпочинок в Опатії і Кварнері

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

До Першої світової війни Опатия (що означає Аббатизм), що знаходиться на сході Східного Сходу Істрії, був непристойним курортом Астро-Угорської імперії. Чудові старовинні готелі продовжили в цей день, а прекрасні береги дозволяють примітним видам Ріекської затоки.

У 1954 році Інститут Таласотерапії був створений і затверджений Офісом як реабілітаційний центр. Інститут надає лікування та реабілітацію для пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, легенями, ревматологічними та шкірними захворюваннями, загальним медичним обслуговуванням. Сьогодні є одним з найдорожчих курортів країни.

Opatia має унікальну характерну для надання натхнення. Тут пан Малер, J. Puccini, A. P. Чеков, J. Joyce, I. Duncan, і французький композитор Жан Чарльз де Паер, присвячений Opatiia до Villa Angelina Polka.

Головна

Яскравий подвір’я курорту – опатійський лангомар ный променад загальною довжиною 12 км від Волоско-гагарду через парк Опатия та пляжу Слатини до Ловрану.

У Рівієрі, вологий субтропічний клімат середземноморського типу. На зиму вона захищена від північного сходу вітру і влітку від зайвого тепла.

Максимальна кількість туристів з травня по вересень.

Пропагація оточена гірськими хребтами: Ука (1395 м), Сніговик (1,796 м), Рісняк (1528 м) і Planik (1273 м), східний і південний островами Крк і Кри. Це центр курорту, що простягається з прелуки, через Ichitsu, Iku, Ловран і Медвея до Мощеничного Драгу на півдні. Ці міста утворюють так звану Рів'єра Лібурня або Рів'єра Опатрия.

Найближчі міжнародні аеропорти: Пула (75 км), Загреб (200 км), Любляна (135 км), Венеція (208 км). Залізничні вокзали: Опатія-Матулія (5 км) і Ріек (12 км).

Туристичні зони

На Лібурне Рів'єра є багато красивих пляжів. Пляж знаходиться в центрі міста Слатина (Слатина) з зоною для стартерів.

Лідо (Лідо) - це відмінне місце для всіх водних видів спорту. Хвороба гострих почуттів може стрибати з шестиметрового трамваю.

Підшипник (Medveja) - популярний пляж, 10 км від Opatia.
ПЕРБ

УкраїнськаФрейд. (Moscenicka-Draga) - місто на південь від Опатия, де знаходиться найдовший пляж.

Нічне життя

Для тих, хто любить танцювати, Опатія має велику кількість дискотеків, нічних клубів, відкритої танцювальної тераси. Всі зацікавлені можуть спробувати вловити удачу в казино Опатія./ / / Опатія і Кварнер