Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
о. Брач

Відпочинок на о. Брач

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
PICTURE ID=3440 H=200 W=145 TABLE=resortОстровська філія - Найвищий острів Адріатичного архіпелагу (дома Відова 1779м) і один з найкрасивіших. Він висохає в екзотичній рослинності оливкових і помаранчевих гай, яка відрізняється великими пляжами, завжди приваблює туристів. У південній частині острова, біля пана Бола - унікальний пляж Golden Gear. У вітрі він часто змінює свою форму, але завжди залишається незвично красивим.
На відміну від Спліту, міста незвичайної гармонії та культурно-історичних цінностей, острів Браку розташований з аеродромом і морським портом. Це найбільший острів архіпелагу і третій за величиною острів Адріатичного моря. На острові є багато базових лісів, виноградників і оливкових походів. Білий камінь з Брача використовувався для побудови багатьох відомих структур по всьому світу. Ми згадуємо про те, що Палац і Білий Дім у Вашингтоні. Найпривабливіші архітектурні пам'ятки острова Blaza Push Печера Драбіна розташована на Мурвіце з кам'яним вирізом барельфів з найвищою мистецькою цінністю.

На незвичайному мальовничому узбережжі Брачі можна насолодитися безліччю паводків, піщаних пляжів і пляжів галки, які досягають десятки кілометрів. Але Бол стане кульмінацією, найбільшим туристичним місцем на півдні острова. Ви будете любити хворі пляжі, один з яких є Golden Gate, Ця галактика миша здатна переміщатися в одному напрямку. вітер і хвилі визначають своє розташування, яке ніколи не так. А коли ваш відпочинок замінюється повсякденним життям, ви пам'ятаєте оливкові гаї Брачі, його рибалки, доріжки, вікна, які ви переглядали. Сухі кліщі та домашні раки принесуть гість та майстер ближче до кордону між їхніми світами.

У Брасі є багато цікавих місць, де можна чудово відпочити. Постер, Мілна, Суптар. І кожен з їхніми піщаними пляжами, готелями, кемпінгом. І з їх кам'яними кроками, на яких пісня місцевих юних людей далеко за ніч. А що?

Це справжня дружба, вона запускає нові та старі любов.