Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Полтавська область

Відпочинок в Полтавській області

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар

Найвідоміші українські міста Він відсвяткував свою неоднорідну долю, помішуючи найцінніші пам'ятники історії та архітектури світового значення, а також чудовий природний багатство та недорогий дощ. Сьогодні це чарівне місто є важливим культурним центром з унікальною духовною спадщиною, приваблюючи велику кількість туристів з усього світу.

Історія Полтави була більш ніж 11 ст., і це дивовижне місто отримало на честь Латави, протоку річки Урскли, на якому закладено віце-президент. Місто отримало складну частку: протягом століть вона була залучена до воєнних конфліктів і протистояння.

Відома Полтавська битва, яка відбулася тут в 1709 році, стала ключовою подією, не тільки фундаментальними змінами долі Полтавщини, а й значним впливом на європейську історію. Сьогодні на території, де закрило кров’яну заповідник Полтавської битви. Це єдиний історико-культурний заповідник країни, що входить до міжнародної організації історичних військових музеїв під егідою ЮНЕСКО. Музей історії Полтавської битви, грандіозна колекція якого налічує понад 8 000 унікальних експонатів, працює на його території.

Полава битва стала точкою повороту в місті іапо; історія і, в кінці, вона була активно побудована, розвинена і, з часом, перетворена в важливий центр і культури. Наприкінці XVIII – на початку ХІХ ст. Так, в той час оригінальний ансамбль круглої площі (Corpuz Garden) був розроблений в центрі міста, найвідоміший архітектурний комплекс в Україні в російській класиці. Це невелика копія площі палацу в Санкт-Петербурзі. На честь 100-річчя відома перемога в центрі площі зведений пам'ятник Слави. І трохи пізніше вона була розміщена найбільшим парком в місті, який сьогодні є улюбленим місцем відпочинку людей і гостей Полтави.

Один з найстаріших і найбільших музеїв України знаходиться біля центральної площі. Він зберігає унікальну зустріч.

Справжні суб’єкти та давні знайомі з історією, природою та культурою Полтавської області, а також справжніми скарбами світової історії, серед яких найдавніші єгипетські, Індія, Китай та японські артефакти.

Ще одним туристично-словеним об'єктом є конгрегійна зона, примітним цілим набором пам'яток, які люди називають горою Іванова. Він прикрашає площу великого Успенського Collar, що раніше є головним храмом Польської фортеці. А потім він пішов з видатного українського письменника, Івана Котларевського.

Тут, на горі Івана, є знаменитий пам'ятник галереї Pol-Tawa і White Talk (Rotonda of People ' s Friendship), з якого відкривається чудовий вид на місто і величний Cresto-Roproutian зібраний, найстаріший з Полтавщини. Цей унікальний храм з сім'ями вважається одним з найяскравіших зразків української барококи, яка збереглася до наших днів.

Оригінальні віртуї Полтави доповнять природну красу її навколишнього середовища. Ці дивовижні місця були зачаровані і надихнули, зокрема, найвідомішим зерновим комбайном Полтавської губернії, великим Миколом Гоголем, який описав їх у волі. Дотримуйтесь легендарних героїв Гоголя сьогодні, поселення самоідентифікованого дзеркала та Кольорите Діканка, а також відомого Сорочинського ярмарку./ / / Полтавська область