Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Озеро Комо

Відпочинок на Озері Комо

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

На заході розташовані вапнякові пагорби Берна Озеро Комой До 51 км на північ від Мілана, біля кордону з Швейцарія. Альпи трохи zip від північних вітрів, тому температура на озері не нижче 24 градусів тепла. Глибина озера досягає 410 метрів. Вибираючи відпочинок на Озеро Комо, ви зможете скористатися будь-яким водним спортом, а також скелястою та їздою. На півдні озера були два дивовижно красиві міста Комо і Лехо. Озеро Комо славиться своїми середньовічними, чавунними і вежами. У 1169 році музей скульптури, кав'ярня ребірту. Його середньовічна казка була створена пінгом веж і замків. Якщо ви хочете побачити красу природи та архітектури, Подорож Яни Люксерія допоможе організувати свій відпочинок в Італії на Озеро Комо.

Тури на озеро Комо. видимість озера Комо

Тури на озері Комо візьмуть на рай, обприскують розкішними віллами, які добре люблять, пішайте по кутах курорту або плаваючи на човні, розслабляючи води одного з найгарніших озер Європи. Перлина озеро вілла Carlotta - чарівна посадка з розкішним парком і скульптурним музейом.

Старе озеро під назвою Ларіо і тепер вважається найглибшим озером Європи. Найвища точка в Комо, яку можна побачити розкішною панорамою міста, озером і засніженими альпійськими підборами, Моя Волтай Ви можете дістатися до нього, сходженням на понікель до с. Брунат, а потім сходження на 200 метрів вгору. Готель знаходиться в 50 км від готелю.

Свята гора Осучо - Знаменитий християнський центр, який оселився на західному березі озера біля острова Команцин. Між 1635 і 1710 було побудовано 15 годин, що представляють шедевр архітектури епохи бароко. Саме тому вони вказані в списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У парку було встановлено окремий помаранчевий, японський сад і численні статуї./ / / Озеро Комо