Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Кранська Гора

Відпочинок в Кранська Гора

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
PICTURE ID=1967 H=200 W=138 TABLE=resortЩо мало. інтегровані між Warna і Golden Sands, найстаріші на Болгарії Чорноморське узбережжя. Мінеральні джерела, водяні бані в курорті Це рік своїх читачів.

Продовжити парки, де дуби, шпильки, дерева та кіберспорти ростуть, тиші та спокійні, чисті Повітря перетворює цей курорт в справжній рай для відпочинку.

від 20 The Grand Hotel Varna, Велика Британія Має палеологічний центр. Ресторани і кав'ярні пропонують чудові об'єкти Відпочинок та розваги.

Це один. з декількох місць на узбережжі Чорного моря, де можна побачити красиві краєвиди, Затишні пісочниці, розсіяні натуральні породи і чудові суглини Заплави у вигляді піврайону, які заховані багатьма маленькими пляжами.

Ціна Комплекс пропонує відмінні можливості поєднувати хороший відпочинок з Догляд за здоров'ям і хорошою формою.

Про нас Мінеральна вода, багата солями та мікроелементами, успішно лікує артрит і ревматові захворювання, порушення пропульсної системи, фізичні і психічне видалення.

Послуги У готелі є безліч спортивних можливостей, які відповідають їхнім навичкам і бажання. Для тих, хто любить водні види спорту - Віндсерфінг, водні лижі, Походження на водний велосипед, парашутні рейси, підводне плавання./ / / Кранська Гора