Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
О. Муреа

Відпочинок на О. Муреа

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Мура або Муррея є одним з островів архіпелагу французької Полінезії, розташованих в 17 кілометрах від Таїті. Дорога між цими островами займає близько п'яти хвилин на площині і близько 20 на катарані. Острів становить всього 136 кв. м і берегова лінія становить 60 км. Мура має прекрасний виданий ліс і живописний характер. Сам острів має вулканічні походження і вулканічні бджоли, покриті щільною рослинністю і анестетичними висадками, піднімаються над гладкістю води, що відображає в ній.

Що цікавить тури на острові Мура з України?

Острів &апо; форма с нагадує серце, адже вона стала однією з улюблених рекреаційних місць для молодих жінок, а черга для весільних церемоній в готелях рік попереду. Гостям пропонуються всі види послуг для любителів, екскурсій і романтичних вечерь, а також номери в прекрасному романтичному стилі.

Поціновувачі Divinga також зацікавлені в відпочинку на Мура, оскільки вода спокійна і прозора, а рифи пшеничуються підводними мешканцями. Відкрито всі можливі послуги на острові.

Плануючи придбання турів на острові Мура, подбайте про комфортне взуття. На острові є багато пішохідних стежок, які призводять до живих тіней маршрутів вздовж острова ' краса.

Інші розважальні розваги на острові Мура включають глибоку риболовлю, скління, акушерне харчування, місцеве сільське представництво.

Ви повинні відвідати Мура.


Музей історії та культури ім. Т.І.Крушельницької. Тут можна зустрітися з сім’єю, традиціями та культурою місцевого населення в середині століття. У селі також є магазини та ресторани.

Якщо ви відпочиєте всю сім'ю, це дельфінська шоу і екскурсія на тканину для обробки сосни і соку. У заводі відкриті для відвідування, можна побачити, як лікуються сосни і як виготовляються соки, щоб відвідати продуктовий магазин, спробувати тільки приготований сік.