Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
о. Фуертевентура

Відпочинок на о. Фуертевентура

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

На островах Фуертевентура розглядаються найстаріший острів Канарського архіпелагу і були створені вулканічними виверженням тисяч років тому. Туристи часто називають Острів сонця і спокій.

Який привабливий тур на острові Фуртевентур?

Фуертевентура глянцева по всьому світу з чудовими просторами для серфінгу та сімейного відпочинку. Не існує великої кількості нічних клубів, а фокус на тихому і спокійному часі.

На острові є кілька курортів, головним з яких є Коста Калма, Плая-Маторрал, Плая-де-Корральєхо і Калета-дель Фустес. Найдовший пляж Фуертевентура - Сотавенто, 30 км. Прихильники підводного плавання і глибокі морські рибалки приходять тут. По суті, є Вітерфінг Кубок світу щороку.

Острів &апо; найбільш популярні мешканці ручних бурундук, і туристи &апо; улюблене харчування. Острів виробляє найтонші сири Магора, а традиційне блюдо - Картопель в Мудрі.

Решта на острові Фуертвентур - це чудова можливість відпочити від метушів, великої кількості туристів і шумових міст.

Один з головних особливостей острова є Музей Мигул де Неамуно, Музей Бетакурії, який може дізнатися багато про життя Оригінали, старому млину і музею Солі.

Основні символи Фуертевентура - овець і млини. Останній символізує процвітання і багатство. Також цікавим буде відвідування печерної глибини 400 метрів. Створено вулканічною діяльністю принаймні 1,000,000 років тому.

Тури на острові Фуертевентура - це занурення тиші, спокійного і апеляційного, що дозволяє повноцінно відпочивати в тісних колах./ / / о. Фуертевентура