Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Санкт-Моріц

Відпочинок в Санкт-Моріц

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Санкт-Моріц складається з двох частин, які розташовані на березі озера і є одним із найстаріших курортів у світі.

Чим привабливі тури до Санкт-Моріц?

Санкт-Моріц також вважається одним із найкращих гірськолижних курортів, який щорічно приймає близько 1,5 мільйона туристів, серед яких представники королівських династій та знаменитості зі світовим ім'ям.

Район катання на курорті поділено на три зони: Корвілья (2488 метрів над рівнем моря), Дьяволецца (2973 метра над рівнем моря) і Корвач (3451 метр над рівнем моря). Скі-пас поширюється на всі три зони.

Санкт-Моріц славиться чудовою СПА-зоною, яка розташована на березі озера та пропонує відпочиваючим безліч оздоровчих процедур, включаючи мінеральні, грязьові та ароматичні ванни, фізіотерапію, різні види масажів, а також обгортання.

Популярністю користуються залізничні екскурсії під назвою Льодовиковий експрес та Експрес Берніна. Під час подорожі один зі складів проходить 291 міст, 91 тунель і досягає висоти 2033 метрів над рівнем моря, другий склад, у свою чергу, проходить через гірські річки, альпійські сади і піднімається на висоту 2253 метрів над рівнем моря.


Відпочинок у Санкт-Моріці – це повноцінне занурення у зимову казку, яке супроводжується гостинними місцевими жителями та високим рівнем сервісу.

На курорті регулярно відбуваються різноманітні свята та змагання, серед яких міжнародний Кубок Європи зі стрибків, Кубок світу з поло, а також конкур на снігу.

Тури в Санкт - Моріц є чудовою нагодою познайомитися не тільки з культурою і традиціями регіону, але й усієї Швейцарії./ / / Санкт-Моріц