Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Церматт

Відпочинок в Церматт

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Cermatt входить до десятки кращих альпійських курортів і є одним з Швейцарія ' найбільш захоплюючих гірничодобувних курортів.


Як приваблюють тури до церкви?

Площа омолодження курорту ділиться на три великі ділянки, які з'єднуються високою залізницею, побудованою в 19 столітті. Найвища точка курорту – гора Клен-Мартерна, вершина якого досягає 3 885 метрів над рівнем моря.
Cermatt's a великий для середнього рівня лижників і професіоналів, новачки не будуть легко.

The Teodul's glacier знаходиться в найбільшій європейській сноуці, яка може бути виброджується кількома халф-пірами і 200-метровим супер-піресом.

До того ж до багатьох гірських лижних трас, на курорті знаходиться 1,2 кілометри різьблення, 2,5 кілометри для санітарної доріжки, 10 кілометрів для бігових лиж і 14,5 кілометрів для потужних трас.

Також популярний зимовий гольф і зимовий волейбол. Крім того, туристи не будуть спокусені керлінгами, морозивом, венержуванням і всіма видами екскурсій по курорту.


Відпочинок в церкві наповнений різноманітними розвагами, активним часом, прогулянками, катаклінгом і великою кількістю позитивних емоцій.


Місто &апо; основні родзинки вважаються льодяними, включаючи льодові вежі, печери і льодяні кімнати. У готелі завітатимуть гості, а також панорамні тури на Funikuler.

Турки в Cermatt також цікаві і красиві свята, фестивалі та всі можливі міжнародні фестивалі.