Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Хошимін

Відпочинок в Хошиміна

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар
Хошимін Сіті - це нова земля. Тільки 300 років тому в історії згадується ім'я Саігона. На початку 1698 року Nguyen Gyu Kang створив район Ja Dign і Saigon District.

Ще недавно Хошимін стане величезною міською зоною в Віеті Нам. У 1859 р. колоніальна епоха цієї місцевості почалася: Французькі колонізатори загартовані і зайняли Південь, знищуючи цитату Ja Din. З початку французького правила місто Хошимін стрімко розвивався, і з’явилися багато нових структур, деякі з яких радять побачити і дати. Здійснення сприятливого географічного розташування, земельних ділянок та кліматичних умов, незабаром став центром світової таази; У 1862 році був заснований Саігонський морпорт. 15 березня 1874 р. Президент Франції підписав Указ про офіційне створення міста Саігон. На початку ХХ ст. Тіолон (Китайський квартал) приєднався до Саігона, утворюючи найбільшу міську площу в Індохіта.

Згодом ця історична земля стала родзинкою антиколонного руху. У цьому місці в'єтнамська отримала незалежність з завершенням кампанії Хошиміна 30 квітня 1975 року. 2 липня 1976 року місто Саігон було офіційно перейменовано в місто Хошимін.

Після важкого три сотні років становлення і розвитку місто Хошимін зберегла безліч старовинних архітектурних пам'яток, відомих історичних пам'яток і дикої природи. Змішування національних традицій, китайських та західноєвропейських культур створює недорогий колор, який продається вулицями міста. Незвичайне поєднання містобудівних елементів і атмосфери східного міста робить візит Хошиміни один з найпримітніших туристичних вражень.

Щастя Хошиміни:

Пагода Він Нгиєм. Pagoda Vin Ngiyem був побудований між 1964 і 1971 на проекті Nguyen Bang. Ця пагода є сім-лінійною вежею в класичному стилі під сильним впливом японської архітектури і побудована за допомогою Японія-Віет Nam Friendship Association.

Pagoda Jacques Vien. Як спочатку простий курча з солом'яним дахом, призначеним для поклоніння богів Бодісатве, він був перетворений в Jacques Vien Pagoda by Kwan-Yin master в 1850 році. Активний
Пагода – унікальний музей, з більш ніж 150 статуеток і могил, що зберігаються в його стінах, більшість з яких подаються кінця ХІХ ст., початок ХХ ст.

Недорога колекція Dame. Ще одна колонізована будівля, збірка Нотр-Дам, розташована в паризькій площі в центрі Хошиміни. Будівництво даної пам'ятної будівлі був рідкісним, з французьким священиком укладаємо першу цеглу 1877 р. і останнє в квітні 1880 р.

Історичний музей ім. Госхіміна. Історичний музей Хошиміни був побудований в 1929 році і спочатку називався Бланхарра де ла Бос до 1956 року. У цей період в музеї проходив кілька різних виставок давнього мистецтва Азії. У 1956 році музей був офіційно перейменований на Національний музей Саігона і, нарешті, у 1975 році, після реконструкції і розширення, він стає історичним музейом Хошиміни. Музей і апос; s експерименти діляться темами, кожен з яких відповідає певному часовому кадру держави і апос; s розробки, з оригінального часу (приблизно 3000 років тому) і до кінця останньої королівської династії Нгуйен, яка дата до середини ХХ століття. Друга половина музею представляє особливості південного регіону Віет Нам, такі як культура Око Ео, старовинна культура Дельта Меконга, тайм-арти, образотворче мистецтво Ben Nge Saigon, мистецтво Віет Nam ' s етнічних меншин і давнього мистецтва расового мистецтва з інших азіатських країн.

Отримати Дракон Хаус. Будинок Дракона, частина особистої історії Хошиміна, розташована на об'єднанні Бена Нігського каналу з річкою Саігон. Це з цього місця, коли я був 21, Дядько Хо пішов до французького корабля в червні 1911 року. У цей час Дракон Дом був названий Ня Ронг і був французькою суднобудовою компанією, побудованою в 1863 році. У вересні 1979 р. міські народи і апос; s Комітет вибрав Ня Ронг як місце розташування музею Ho Shi Min. Назва була взята на двох символах з оформленням дракона, які закріплюють будівлю. Про мільйон відвідувачів, в'єтнамських і іноземних відвідувачів, відвідав сайт. Крім того, відбуваються важливі події, такі як різні фестивалі та прийом нових членів до Молодіжного Союзу та Комуністичної партії.В'єтнам. Музей має виставку фотографій та предметів, пов’язаних з екс-президентом.

Музей воєнної історії. У вересні 1975 року був заснований дуже обструктивний нагадок країни таапо; кривава епоха, Музей воєнної історії. Надано багато фактів, фотографії та фотографії, що документ далеко від героїчних дій армії США у Віеті Нам. Храмні експоненти ілюструють масу цивільних осіб, обприскування токсичних дефоліантів, катування в'язнів і наслідки війни на півночі Віет Нам. Виявлено фіксуючі літаки, резервуари, бомби та вертольоти. За останні 20 років відбулись понад шість мільйонів гостей. З них майже один мільйон іноземних туристів, включаючи американці. Конференц-зал Thong Nyat, побудований в 1868 році, який був переповнений політичними режимами, неодноразово був сценою бойових дій і політичної дії. Палац є історичною і культурною реліквією як своїх, так і іноземних туристів.

Тонеллі Кути. Ще одним нагадуванням війни є тунелі Kouti, які розташовані приблизно в 70 кілометрах на північному заході міста Хошимін в адміністративному районі Ку Тай. Площа широко відома по всій країні, як основа, на якій в'єтнамська підготувала свої операції для наступу в 1968 році. Тунелі складаються з підземних проїздів понад 200 км. Головний віссон має систему реагування на підземні притулки та в’їзди в інші тунелі. Ширина проходів від 0,5 до 1 м досить відштовхувати чоловіка з невеликим тілом. Для того, щоб отримати гості, були рафіновані частини тунелів. Верхній шар землі становить 3-4 м і може витримати 50-тонний танк і лопці легкої зброї і бомб. Тунель підземної мережі включено відпочинкові та спальні приміщення, зустрічі, лікарні та інші побутові приміщення. Відвідування тунелю Ku Tai дає можливість краще зрозуміти характер духу так довгої стійкості до в'єтнамських людей, а також наполегливість і мудрість в'єтнамської нації.

Муніципальний театр. На вулиці Донг Хой, міський театр знаходиться в центрі Хошиміни, недалеко від готелю Каравелл і континенту. Будувався наприкінці ХІХ ст.У 1940-х роках був перебудований ХХ століття. Триповерхова будівля містить тисячі вісімсот глядачів. Театр побудований в французькому колоніальному стилі, з просторовою вентиляцією та сучасними системами освітлення. Тут виступи Театру Кай Луонг, фестивалі традиційної Південний в’єтнамських пісень, балету та оперних вистав у виконанні різних зарубіжних і в’єтнамських митців.

Зооо і Хошиміна Ботанічний сад. Зооопарк і Ботанічний сад Хошиміна відкрився в 1865 році в 20 га, завдяки внеску відомого французького nerd, J. B. Louis Pierre. Зоопарк містить понад 520 тварин, що представляють 120 видів. Ботанічний сад до 1,830 дерев і рослин, до 100 років. Тут вирощуються види орхідей, 32 види кактуса і 34 види декоративних дерев крісел, для радості мільйонів туристів. Зооопарк та ботанічний сад ім. Г. Шиміни є членами Асоціації Південно-Східної Азії Зоолог.

Парк Дам Шане. У місті тапозі, найбільший культурно-рекреаційний центр, здатний запропонувати будь-який вид відпочинку: парк і апос, інфраструктура розділена на 30 сюжетів включає десятки розваг, ресторанів і шоу-програм. Серед місць для відвідування, зменшена копія готелю Jacques Vien Pagoda, ресторан Tgiy Ta, озеро, як Західні озера в Ханой, ляльковий шоу, птаховий сад, аквапарк, спортивний центр і Королівський Нам Ту саду.

Туристична зона Кі Хоа. Кішки База відпочинку Хоа, розташована в центрі Хошиміна, має величезну площу 14 га. Ki Hoa може знайти парк, ринок, сучасні готелі та широкий спектр ресторанів. Тут є найбільший театр Hoa Bin. Кі Хоа ділиться на дві частини, які з'єднуються з живописним містом. У готелі є багато розваг і рекреаційних заходів, в тому числі яхтні прогулянки, поїзд їзди на озері, невеликий зоопарк і акваріумний візит, ігровий салон і роликовий узбережжі. Уже недавно в галереї Doi Hoa Wang був побудований візуальний зал біля озера, понад 1000 посадкових місць, де проводяться різні культурні заходи, міжнародні танцювальні фестивалі та модні шоу.