Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Парк розваг Europa Park

Відпочинок в Парк розваг Europa Park

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Чудовий флот європейських розваг, який об'єднав багато континентальних держав на невеликій території, розташований в самому серці Європи, в місті Фрібург, недалеко від відомого курорту Баден Баден-Барден, де кордони Німеччини, Франції та Швейцарії. Це лише тут, що гості мають неймовірну можливість відвідати Європу в один день і відвідати Великобританію і Іспанію, Австрию і Грецію, Голландію і Росію, Нордські країни, і доторкнутися до найрізноманітніших чудес очікування відвідувачів &апо; парк на кожному етапі. Унікальні вкладення, театральні вистави, грандіозні шоу, вишукані ресторани та класичні кафе, фенільні готелі, торгові магазини та тисячі сюрпризів, всі з яких є невибагливим чарівним парком Європи.

Парк відкрив свої двері для відвідувачів 12 липня 1975 року. Всі мініатюрні Європи діляться на 11 тематичних частин, розташованих в 65 га. Кожна країна в парку відрізняється оригінальними аукціонами, критичними особливостями, які виділяють її відмінності і описують найбільш складні сторони. У Італії гостям пропонуються барні палаци і венеціанський карнавал, в Іспанії, шоу фламенко і лицарський турнарис, в Англії, знаменитий Шекспіра Театр Глобус, а в Росії відвідувачі чекають станція Мирського простору і традиційні російські села. Багатомовний парк, блискучий, плавно мінливий, відштовхуючи гостей, щоб покласти свої голови в чарівному світі, стебла миттєво з чарівними, як дорослими, так і дітям. Відвідувачі на в'їзді Євро-Мауза і євро-Fan слон перетворюють на тих, хто в мирному, романтичному романті Палацу Парку, де старий замок Валтасар, який був зведений в 1442 році.

Завдяки воротам цієї напівдиктної фортеці, яка приховує самі неймовірні секрети і немислимі міфи, ви входите в світ чудес, де ви познайомитеся з фантастичними істотами, ви відвідаєте такі дивовижні місця, як Шоколадна країна або країна пригод, і ви будете подорожувати до найшвидших і високих морів російської моркви в Європі. Скандинавія. Парк відкритий з середини

Весна до початку листопада, а також Різдвяні та новорічні свята з грудня до початку січня.


/ / / Парк розваг Europa Park