Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Пореч

Відпочинок в Поречі

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

VIP-екстал в Поре з YANA Luxury Travel "

Найбагатші і найцікавіші історії. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Довгий берег становить понад 60 кілометрів. Багато високорівневих і дуже високорівневих пляжів (сухкі комплекси з передовим обладнанням і найвищим рівнем обслуговування клієнтів). Якщо ви витрачаєте час на відпочинок в місті Порче, ви можете насолодитися великою лагуною, майстрами природи, чудовими замками і музейами, сидять в приємних ресторанах і поселившись в розкішних квартирах. Також великий плюс цього міста є м'яким середземноморським кліматом, який приємно і комфортно для всіх туристів.

Кожна ніч ви можете провести час на чудовому узбережжі, де є чудовий вид на навколишні острови. Вулиці міста постійно організовують яскраві перфоманази, шоу-програми, фестивалі та карнавали. Основа Святого Ефразія з весни до кінця літа має класичний музичний концерт. Якщо ви джазовий фанат, ви обов'язково збираєтеся відпочивати в цьому місті, адже Музей Пореча має творчі джазові вечірки, які можуть надихати і заряджати навіть найнадійніших аудиторій. Також на вулицях міста часто зустрічаються фольклорні фестивалі.

Турки в Подеку дуже популярні серед українських туристів. Якщо Ви звикли до класного відпочинку, то наша компанія допоможе організувати її на будь-якому курорті світу. Якщо ви вибрали Porche, ми зробимо компіляцію для вас і представимо найкращі тури в Porche, у відповідності до ваших індивідуальних переваг і запитів. Ми знайдемо окремий підхід до кожного клієнта, і ми втілюємо свої вирощені мрії ідеального відпочинку. Ми співпрацюємо з перевіреними туристичними операторами, власниками готелів та віллами, тому маємо можливість гарантувати якість послуг, послуг та продуктів харчування. Ми піклуємося про всі нюанси, такі як перельоти, трансфери, поселення в розкішних квартирах, і хочемо забронювати автомобіль і екскурсійну програму. Наші клієнти

грамотне консультування та інформаційний супровід на всіх етапах співпраці.

Історична спадщина міста

З історії міста вкорінюється в довгому минулому, можна сказати, що кожна цивілізація залишила його друк. На початку своєї історії він був побудований в класичний римський стиль. У двох основних вулицях були спеціально побудовані перпендикулярно формувати власний хрест. Центр міста, як минулого століття, є красивим і простотою Марафора.

У місті є багато визначних пам'яток і витратних матеріалів. Якщо ви їдете на екскурсію в Пореч, вам доведеться відвідати перли міста, Василюку святого Ефразія. Ця чудова будівля під охороною Неско. Це збірка, яка дав місто світовою славою.

Вежа Венеції була побудована в 15 столітті і тепер використовується як виставковий майданчик. Міський районний музей збирає критичні історичні об’єкти, що стосуються історії міста, в тому числі перевипуску століть Римської імперії.

Термальні джерела курорту Istarske Toplice розташовані в 35 кілометрах від міста. Відомі оптові властивості серо-контейнерних і резонних курортних вод. Це те, що тисячі людей приходять з усього світу, щоб відновити і поліпшити їх фізичне і емоційний стан.

Тут буде велике поле для активного життя аматорської енергії. У туристів є тенісні корти, спортивні майданчики, верхні приводи, водні лижі, яхти, дайвінг, велосипед, зношений туризм, який знаходиться далеко від повного переліку спортивних можливостей Порека.