Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Оттава, штат Онтаріо

Відпочинок в Оттава, штат Онтаріо

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

На берегах річок одноім'я, на гірському пагорбі на південно-східній канадській державі Онтаріо, найкрасивіше місто Оттава, столиця, а також країна &апо; найбільш історичний і культурний центр. Ім'я Оттава в перекладі з індійської мови означає " обмін " . У цьому місці колись подається торгова точка зустрічі, хоча до 1800 року нога євро не приїжджала сюди, а потім село лісів, Баітаун, і в 1857 році Королева Вікторія обрала це чудове місто для столиці її Заокеанської колонії. Водоспади та зелень, дрібні боти, багато відокремлені державні будівлі дають це місто дивовижно красиве і спокійне вигляд. Влітку тисячі маків і тюльпанів знаходяться на газоні, а практично ручні чорні білки на тротуарах і мостів. На півдні місто перетинається гойдо Вітал Канал, який взимку стає найдовшим відкритим ковзанням у світі, близько 8 км. У центрі міста Оттава і Рідо об'єднувача будують парламентський будівельний комплекс з центральної вежі світу (96 м високий). Будівельні споруди реалізовані в важкому хотомі і нагадують пам'ятники середньовічної архітектури, а з парламентського пагорба відкривається чудовий вид на місто.

Ottawa, один з Канада ' найбільш важливі культурні центри, має понад 30 музеїв, 50 галереї, різні театри. Чудові магазини, ресторани, бари, нічні клуби розташовані по всій місту і пропонують різноманітні смаки. А навесні Оттави чудовий відпочинок – це фестиваль Тульпан, де більш ніж трьох мільйонів тюльпанів створюють екзотичну мозаїку кольору і краси в парках і скверах столиці, привітаючи визначні пам’ятки своїх мешканців і численних гостей з усього світу. Оттава – дивовижне місто, спокій, прихильність до історичних традицій та монументальної краси, яка характеризується динамічним та різноманітним сучасним мегаполісом.

Клімат в Оттаві помірний, континентальний, з чотирма сезонами, але найбільш виражена зима і літо, так як весна дуже коротка і восени починається з середини серпня.

Різниця часу становить менше восьми годин і з останньої неділі березня до останньої неділі жовтня менше дев'яти годин.

Ottawa є досить безпечним.

Однак, як і у всіх великих містах, догляд слід приймати в місцях великих скупчень, громадського транспорту тощо.


/ / / Оттава, штат Онтаріо