Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Сан-Франциско (Каліфорнія)

Відпочинок в Сан-Франциско (Каліфорнія)

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Сан-Франциско - місто, що поєднує в собі розкішні та елегантні, старі та сучасність, оригінальність та покраїнску, а також має надзвичайну чарівність та деякі магніти.

Який привабливий тур в Сан-Франциско?

Місто сповнене великої кількості і повторення, компактних, романтичних і відкритих для туристів всіх визначних пам'яток і тканин. Будівельні фонтани, чарівна архітектура в стилі Вікторія та сонячний берег буквально викопуються в ритм атмосферного міста. Всі його незвичайність доповнюється оригінальними будівлями, розташованими на 43 пагорбах живопису.

Сан-Франциско відомий всім світом як незвичайне поєднання традицій, звичаїв і культур різних народів, які ділігентно об'єднані в романтичну і відновлену атмосферу. Це робить місто процвітаючим центром для художників, музикантів, акторів, письменників і просто артистів. Це місце, де мрії приходять вірними, і фантазії на катокі реальності.

Відпочинок в Сан-Франциско - Тихоокеанські висоти в комплексі зі скляними палацами фінансових магнатів.

Основні риси міста - Золоті ворота і один з найдовших міст світу. Музей сучасного мистецтва SFMOMA, площа Союзу та сувенірні бари також заслуговують особливу увагу.

Fishermans-Worf є стартовою точкою для круїзів по бухті, де намальовані кілометри парків і пляжів. Анжел і острів Хай-Ешбері (розведення хіппі) стануть чудовими місцями для пішохідних прогулянок і пікніків.

Екскурсія в Сан-Франциско - це візит до місць походження кращих вин в країні, а також застій на відміну від інших міст./ / / Сан-Франциско (Каліфорнія)