Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Експедиції

Ви можете ознайомитися з ідеями напрямків, курортів та враженнями наших клієнтів, у статтях нижче:
Ви можете ознайомитися з ідеями напрямків, курортів та враженнями наших клієнтів, у статтях нижче:
Запит на підбір туру
Ім'я *
E-mail *
Коментар

Відкрито і чекаємо на вас. На Вашій службі найсучасніші вантажні експедитори, які можуть бачити, які одиниці дивляться і зробити з комфортом. Сучасні технології можуть легко долати складні океанські сайти, такі як Drake і датські протоки і підтримувати стійкість в бурі. Всі лайнери працюють з Zodiac, багато підводних човнів, великогабаритних човнів, вертольотів.

Кожен рік розробляється нові маршрути, які можуть здивувати навіть найдосвідченіших туристів. Наприклад, в одному турі ви можете легко дістатися до Антарктики до Антарктиди! Іншим є відкриття секретів Amazon. Третя відвідати Ніагару та Велике озеро. У цих пригодах ви супроводжують досвідчені гіди, науковці, дослідники, вони діляться своїм досвідом і знаннями і запрошують вас до святих святих, лабораторій на борту. Під час посадки ви будете мати широкий спектр активного відпочинку: дайвінг і хропіння, вінок, ходьба і катання на лижах, засніжені, скелясті, кемпінгу.

Всім чином, ви будете проводити цікаві екскурсії, тури, зустрічі з місцевими жителями. Вражнити досить.

Галапагос, Патагонія, Індонезія та Кораловий трикутник, Аляска, наркотика, Грінландія, Фарерські острови, Перу та Балестас, Національні пам'ятники та резерви ЮНЕСКО... Все для експедиції. Зареєструйся!

Весь світ - від Північного до Південного полюса - відкритий і чекає на вас. До ваших послуг найсучасніші експедиційні лайнери, які дозволять побачити те, що бачать одиниці та зробити це з комфортом. Передові технології дозволяють легко долати складні ділянки океану, такі як протока Дрейка та Данська, та зберігати стабільність у шторм. Усі лайнери укомплектовані “Зодіаками”, багато – субмаринами, жорстко-корпусними надувними човнами, вертольотами.

Щороку розробляються нові експедиційні маршрути, здатні здивувати навіть найдосвідченіших мандрівників. Наприклад, в одному турі ви можете обігнути земну кулю, пройшовши від Арктики до Антарктики! В іншому – відкрити секрети Амазонії. У третьому відвідати Ніагару та Великі озера. У цих пригодах вас супроводжують досвідчені гіди, вчені, дослідники, вони діляться своїм досвідом і знаннями і запрошують у свята святих – лабораторії на борту. Під час висадок на вас чекає різноманітний активний відпочинок: дайвінг та снорклінг, веслування на каяках, піші та лижні походи, прогулянки на снігоступах, скелелазіння, кемпінг.

По всьому шляху проходження вам організують найцікавіші екскурсії, майстер-класи, зустрічі з місцевими жителями. Будьте певні: вражень вистачить надовго!

Галапагос, Патагонія, Індонезія та Кораловий трикутник, Аляска, Субантарктика, Гренландія, Фарерські острови, Перу та острови Бальєстас, національні пам'ятники та заповідники ЮНЕСКО… Усі вони створені для експедицій. Вибирайте свою подорож і дозвольте мрії здійснитися!