Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Івент-туризм

Ви можете ознайомитися з ідеями напрямків, курортів та враженнями наших клієнтів, у статтях нижче:
Ви можете ознайомитися з ідеями напрямків, курортів та враженнями наших клієнтів, у статтях нижче:
Запит на підбір туру
Ім'я *
E-mail *
Коментар

Екскурсійні тури від Yana Luxury Travel

Наша туристична компанія пропонує чудові екскурсії по всьому світу, а також музичні фестивалі. Ми зібрали величезний каталог заходів, варіантів проживання, маршрути та екскурсії.

Якщо ви хочете відвідати VIP тур, то Яна Розкішна подорож до ваших послуг. Ми спеціалізуємося на організації елітного туризму, тому будемо раді представити будь-які варіанти відповідно до індивідуальних побажань кожного клієнта.

Один з мандрівників не чув про феричні карнавали в Ріо-де-Жанейро та Венеції в лютому кожного року, збираючи сотні тисяч людей з усього світу, які прагнуть приєднатися до свята. Багато хто хотів би відвідати кольоровий парад, карнавал в Роттердамі і День Святого Патріка, який відзначається ірландцями по всьому світу.

Який черлідер не хоче приєднатися до свого спортивного каміуму і дивитися конкурс на поле, доріжки і скоринки. На телебаченні є одне, і потрапити в повітряний стадіон 80-тону, слухаючи риторику гонщика або кричу відомого тенісиста.

І, звичайно, що може бути західним туризмом без відвідування всесвітньо відомих пивних фестивалів Мюнхена, Брюссель та Прага. Сотні тисяч бджіл щороку дивляться на свято, що дозволить найкращим сортам пива з усього світу за смаком чудові страви німецької та чеської кухні та весело провести на аукціонах, святах та полицях.

Заходи у світі рясніють запуском ракет з Байконуру та Новим роком та Різдвом Христовим та Новим роком Китаю та багатьма іншими. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Екскурсійні тури від Yana Luxury Travel

Безперервні тури – це внутрішня атмосфера свята, індивідуальні умови відпочинку та неоцінені враження. Сьогодні Yana Luxury Travel може запропонувати ряд варіантів поїздки, в тому числі:

  1. Гастрономічні фестивалі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Події можуть відкрити незвичайну сторону найтривіальніших страв. Звісно, на такі пригоди проводяться різноманітні майстер-класи з приготування харандісу, тому добре навчати свої навички приготування.
  2. Музичні фестивалі та конкурси. Насолоджуйтеся неймовірною атмосферою живого звуку та виступу. Ви завжди можете почути його.
Я хотів би виходити з звичайного звуку і поговорити з шанувальниками жанру.
  • Національні фестивалі та свята. Це відмінна подія для вивчення культури країни візиту. Завдяки популярній культурі, легше зрозуміти погляд людей, їх традиційні цінності. Такі свята – це можливість дізнатися більше про міфологію та місцеві обряди. Крім того, багато етнічних сувенірів завжди можна привезти додому з цих фестивалів. Карнавали в Ріо, Данія та Венеція, Фестивалі Середньовіччя у Франції, кінці Італії, ці та багато інших церемоній по всьому світу щороку, дають туристів масу нестерпних вражень.
  • Кольорові виставки та фестивалі. У регіонах, де вирощуються квіти, історично встановлена промисловість. Незважаючи на вузький тематичний фокус, такі заходи не тільки будуть інтересами до флористів. Такі свята супроводжуються різними парадами, установками, багатьма майстрами. До того ж ви можете придбати екзотичні сноуборди. Любителі цих заходів можуть піти на Фестиваль Хризантема в Японії, виставка тюльпанів в Нідерландах та багато інших виставок, які відбуваються по всьому світу щороку.
  • Театральні та кінофестиваль Реставрація оцінить можливість побачити вистави, пов’язані з визнаними жанровими майстрами до масової прем’єри. Відвідування таких подій вважається атрибутом елітного споживання, тому цей напрямок завжди необхідний. Крім того, такі фестивалі завжди супроводжуються різноманітними масово-культурними вболівальниками, де завжди можуть потрапити в культуру, зустрітися з лідерами галузі.
  • Спортивний конкурс. Гість дає можливість хворим на власну команду і побачити найкращі спортсмени, щоб відвідати найвідомішу спортивну арені. Чемпіонат Європи або світу, WEFA Cup, тенісні турніри, автомобілі, квитки на такі події виплачені до початку. Але для наших менеджерів немає нічого неможливого.
  • / / Івент-туризм