Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Запит на підбір туру
Ім'я *
E-mail *
Коментар

Великий зимовий відпочинок в Італії

Після поселення Італії і доторкнувшись до її величної історії, найкрасивішої природи і самосприятливої культури, ви будете любити цей кінець і побажати сюди знову і знову.

На карті світу промивається вода п'яти морів. Ті, хто вже побував тут, знають, що є спеціальна енергія в країні, яка обпалюється пристрастю і оптимізмом. Для дихання тут? Італія - країна, яка може виштовхуватися як влітку, так і взимку. Однією з найпопулярніших туристичних напрямків в Італії є видобуток. Насолодіться неповторним кліматом, чарівними краєвидами, чистим повітрям та теплою атмосферою.

Гора Італія У порівнянні з швейцарськими, французькими та австрійськими курортами, але вже стала популярною європейською туристичною країною. Причиною цього є хороша інфраструктура гірничодобувних курортів і технічна техніка рухомих територій, високий рівень сервісу і, звичайно, краса гірських пейзажів.

У Італії ви можете насолоджуватися не тільки захоплюючими ролами схилів різної висоти і складності. Ви можете обертати гірничодобувні тури по всій країні, SPA процедури, покупка. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Якщо ви хочете, ви дізнаєтеся особливості культури, кухні та традицій цієї унікальної країни.

Одним з найважливіших особливостей видобутку Італії є маршрут Селла Ронда. На території Sella Mountain Group є чотири великі прокатні зони. Всі вони об'єднані серії ліфтів. В результаті туристи мають унікальні можливості подорожувати і вивчати нові схили без кордонів, з величезними гірськими землями.

Уявіть, після захоплюючого, наповненого драмою і невибагливими враженнями дня, ви будете насолоджуватися вечірніми розвагами. У вас є можливість відвідати приємні ресторани, дегустації італійської національної кухні та вина. Ви зможете насолодитися ексклюзивною шоу-програмою, захоплюючими покупками, чарівною атмосферою. Для тих, хто бажає відпочити, завжди є спосіб піти.

СПА. У нічних клубах для молодих людей є безліч розваг.

YANA Luxury Travel "

Італія – найромантичніша країна з великою культурною спадщиною та захоплюючою історією. Будь-який, хто коли-небудь був тут хоче повернутися до цих частин знову. Чудова, красива і чудова природа, поєднана з інноваційними технологіями, бездопоможливою, комфортною атмосферою і гостинними людьми, стає оазисом для туристів будь-якої національності.

Італійські гірські тури – рай для зимових видів спорту. Туристи поїдуть до Італії з усього світу. Ціни на італійські гірничодобувні курорти високі, але всі витрати завжди виправдані. Туристи та мандрівники будуть нагороджені безліччю приємних сюрпризів та переваг, адже ви очікуєте, що мають прекрасні причепи різної складності, розвиненої інфраструктури, затишних готелів, собак-твердих поїздок, карнавалів, національних кухонь та відкритих теплових SPA комплексів, з яких відкриваються панори сноуваних Альп. Італія &апо; висококваліфікований відпочинок пропонує для будь-якого смаку і рівня професіонізму.

Наша компанія YANA Luxury Travel " Ми будемо раді підібрати унікальний гірничодобувний тур Італії для Вас, враховуючи ваші індивідуальні переваги та запити.

Почати VIP-тур на кращий гірничодобувний комплекс в YANA Luxury Travel ' Concierge і ми будемо жити ваші мрії ідеального відпочинку.

Найпопулярніші гірничодобувні курорти Італії

На південних схилах Mount Matterhorn, одна з Італії &апо; прокладено найстаріші гірничодобувні курорти. Тут ви можете перевірити найвищі гірські схили Європи. Довжина траси досягає 200 кілометрів. Кожен туристичний знайде трансляцію смаку?

Цей гірничодобувний комплекс спрямований на професіоналів. У комплексних трасах і внизах, які можуть подолати досвідчений лижник зі стажуванням. Найвища площа прокатки близько 3000 метрів. Найдовший маршрут – дев’ять кілометрів. На курорті

Більше 25 ліфтів, снобордного парку.

Елітний курорт глянцевий своєю універсальністю, адже є сліди як професіоналам, так і новачкам. Ви зобов'язані заохочувати супернова техніка, поліпшена інфраструктура, бездоганне обслуговування. Загальна довжина траси становить 39 кілометрів. Задоволення для туристів – це те, що в курорті є два SPA-центри, які можуть насолоджуватися термічними джерелами та процесами переробки.

Цей курорт вважається найбільш елітним і затребуваним серед VIP туристів. П'ятимісні готелі, розкішні апартаменти, вишукані страви та послуги високого рівня, модернізоване обладнання, підвищений комфорт, індивідуальне лікування для кожного? Це невеликий список того, що ви очікуєте, якщо ви обираєте цей Італійський гірничий курорт. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. На будь-якому рівні можна знайти причіп для новачків і професіоналів, тому лижник на будь-якому рівні.

/ / Гірські тури в Італії