Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

тур "Шумний багатоликий Бангкок та безтурботний відпочинок на пляжах Самуї"

Романтичні тури
Листопад-травень
14 днів / 13 ночей
Ціна за людину
від 67 133 грн.
Замовити

Програма туру

День 1 Бангкок

Прибуття Мар

Трансфер в готель

Безкоштовний час готелю

День 2 Бангкок

Сніданок в готелі

Все Бангкок Персональний тур (8 годин)

Ви відвідаєте: Храм Ват Сакет (Gora Temple), Королівський палац, Храм Імморда Будди, Храм Провідного Будди, Канали Бангкока, Панорамний сайт готелю Baiyyoke Sky.Вечеря в ресторані на березі річки Чаопрай.До закінчення туру ви очікуєте відвідати Музей дорогоцінних каменів.

Королівський палац Один з головних символів Бангкока знаходиться в історичному центрі міста, на острові Ратанакозин. З'єднання охоплює площу 218,400 м2 і оточений високою стінкою білого каменю. У Територіях зосереджені десятки архітектурних пам'яток, багато з яких були побудовані в момент заснування Бангкока.

Храм Золотої гори або Ват-Секет - Ще одна визначна столиця. Щоб відвідати її, ми повинні піти до 76-метрового пагорба. Символізує Святу гору Меру. Золота саркофагу бодзького попелиці зберігається в животі. На підніжжя гори, pilgrims і гості можуть дзвонити дзвіночки і перехрестити 318 сходинки, які можна насолодитися чудовою панорамою Бангкока.

У найстарішому культі міста... Храм Уроку Будди до Студентка 46-метра зберігається, чекаючи нірвани. Ступні статуї, покриті перламутичним орнаментом, є сакраментальне значення. У храмі є найстаріша тайський масаж.

Поїзд на річку Чапрай Ви можете порівняти часові поїздки. Ви можете подивитися життя міста з води, розглянути палаци, храми та плаваючі ринки. Для краси і життєздатності водних артерій Бангкок називається Східна Венеція.

Баййок небо У верхній частині світу. На висоті майже 320 метрів на даху 85-ступеневої будівлі знаходиться відкритий оглядовий майданчик, що дозволяє Бангкоку насолоджуватися красою літа.

Щоб дізнатися все про виробництво самолюбівок і купити фасовану частину дорогоцінних каменів можна в "Галер Смурф." При покупці ювелірних виробів видається

Гарантія якості і гарантії життя продукції.

Одяг:для жінок - непрозора блузка рукава, довгі брюки, спідниці нижче колін; для чоловіків, рукавної сорочки, довгі брюки. Ви не можете платити пароль!

Повернення в готель

День 3 Бангкок

Сніданок в готелі

Безкоштовно

Chaopery Чудовий Перлина з вечерею (4 години)

Круїз на трьохмісному, висококомфортному залізничному суді на Коралі: Храм ранку Зари, Королівський палац. Жива музика на кораблі.

Річка Хаопра Таїланд &апо; національна гордість протікає через Бангкок. Під час круїзу ви зможете побачити архітектурні пам'ятки - палаци і храми. Круїзи під одним з найкрасивіших міст Бангкока, Рама VIII квантовий міст. Має асиметричний дизайн з однією підтримкою у вигляді фіксованого листа Y. Дизайн особливо вражає, коли він освітлений вогоньми.

Вечір Гранд Королівський палац і храм Ранкова Сарі (Wat Aroon) - пам'ятні моменти круїзу. Під звучанням живої музики, насолоджуючись традиційними тайськими стравами, можна зробити незабутні фотографії.

Повернення в готель

День 4 Бангкок

Сніданок в готелі

Екскурсія Таїланду Ензотика (6 годин)

Ви побачите " Ринок зон розкриття " на залізничних доріжках, храмі Банда Кунга, коріння дерев'яного дерева Банян, плаваючий ринок Дамніна Садуака, прогулянка на човні тайського плаваючого села.

Статтєві зв’язки Храмовий комплекс культурна спадщина Таїланду. Під час бою на Бірма, храм був фортеці. Будівля понад 400 років, і вона збереглася завдяки с. Боди та Бадіана, які загортали її з гілками з усіх боків. Є статуя сайдингу Golden Buddha всередині.

Дамон Садуак - це динамічне місце, де катери з місцевими продуктами, що плаваються в вузькому склінні. Бангкок &апо; найвідоміший ринок приваблює туристів, які хочуть не тільки придбати сувеніри, ніжні та фрукти, але і зробити незабутні фотографії.

На площі Залізничного вокзалу Maeklong, місто Самут, Старе місто, є одним з Таїланду таапо; найбільш дивовижні ринки - "Бій Зонти". Торгівля

Свіжі морепродукти, вуличні продукти харчування, фрукти, овочі, текстиль та інші товари розміщують їх багато на доріжках. Назва ринку Discovered Zonts була надана для незвичайної дії: в даний момент перед поїздом підійшов, продавці розім'яли торгівлю миттєво, а потім поширили їх зонами якомога швидше, і ринок ' життя повернулося до нормального.

Повернення в готель

День 5 Бангкок

Сніданок в готелі

Додаткова індивідуальна екскурсія сафарі Парк Сафарі Світ (6 годин)

Ви очікуєте, що подорожуєте незабутнім у відкритому зоопаркі, де ви можете подивитися життя тварин у природному середовищі. Ви також можете насолоджуватися різноманітними програмами тваринництва.

1988 відкритий флот Сафарі Нещодавно відсвяткував 30-й день народження. Переважна територія умовно розділена на дві зони: море (Марин Парк) і сафарі парк (Сафарі парк). Загальна площа захищена 43 га.

й Морська зона Гостям парку чекають мортуари, дельфіни, слони, риба та, звичайно, лемурас. На спеціально обладнаному майданчику буде фінальне забивання морської зони. А позит виставки Світ Яйця, Ви можете бути свідком появи дитини.

Кожна година в морі є тваринним шоу: Орангутани, морські коти, дельфіни, слони і луги. Ви також побачите шоу птахів, списків та шоу-румів.

Для перегляду, як, Сафарі Леви, тигри, циркафи, носи, панди, слони, ведмеді, антипампи і багато птахів, ми пропонуємо вам їздити на автобусі. Тоді можна швидко і комфортно шукати територію і зробити незабутній персонал.

Вартість туру: 1 особа - 8 732 грн.., 2 особи - 9 620 грн.., 3 особи - 10 656 грн..

День 6 Бангкок - Самуї

Видалення з готелю.

Трансфер в аеропорт.

Бангкок - Самуї (сплачується окремо)

Розташування готелю для вашого вибору

Безкоштовний час готелю

День 7 - 13 Самуї (7 ночей)

З острова Самуї

АВТОБУСНИЙ ТУР З КИЄВА "ПІСНЯ ВОЛИНІ" (ШАЦЬКІ ОЗЕРА + БІЛОВЕЗЬКА ПУЩА)

Національний парк Анг-Тонг

(Група у понеділок та четвер)

Програма включає: Національний парк Анг-Тонг, на вигляд

Пляжний відпочинок, підводне плавання, каяккінг, обід.

Загальна площа парку 102 км2 З цих, лише 18 км2 висаджують, і всі інші - бурштинові води Сіамської затоки. Заповідник заснований у 1980 році, а з тих пір його перільозний характер з найбагатшою флорою і фауною має ледь змінено.

Перша зупинка біля Довг. Це місце для підводного плавання, що знаходиться в багатому підводному світі Сімської затоки.

Далі Острів Мее (Mae). Його головна визначна пам'ятка Озеро Талей Наі, які місцеві жителі називають Ізумрудною лагуною для яскравого зеленого кольору води.

Про нас Wuah Talap острів Ви зможете доїхати до оглядового майданчика, де всі 42 острови національного парку Анг Тонг відкритий. Ось спосіб навігувати маскою і їздити по островах на мініатюрних човнах, насолоджуючись красою непристойних порід.

8 годин

Вартість туру: дорослий - 2 516 грн.., дитина (до 120 см) - 1 628 грн..

Тао і Нанг Юань

(групові тури по вівторках та суботах)

Відвідайте Tao і Nang Yuan, пляжний відпочинок, підводне плавання, обід

Тао-Айленд розташувався в 70 кілометрах від Самуї. Його опис як черепаха пансір, звідти, і це називається "Великий". Хрещати не приходять тут. Основні розваги на острові дайвінг і хроніка. Є великі умови для цього: прозора синя вода, багато риби, корали та інші члени моря.

Нан Юань - це три невеликі острови, пов'язані з пісочною монетою. Місце вважається одним з кращих підводних каменів у всьому Сіам Бей. Вода є настільки прозорою, що ви можете бачити пачки риби, які знаходяться в найглибшому стані. І є такий чудовий вид на сайт огляду острова, що фотографії будуть занурюватися навіть старої подорожі.

Новини-диверси можуть бути завантажені по скелі Sail Rock, а фахівці оцінять риф Південно-Західного Піння з багатьма печерами.

8 годин

Вартість туру: дорослий - 2 516 грн.., дитина (до 120 см) - 1 628 грн..

Сафарі на горі Джеп Сафарі 4x4

(груповий тур по середах і неділях)

Програма включає в себе: прогулянка на джипах, відвідування каменів бабуся і

Гранпа, Самрет і Кунарамські храми, чарівний альпінарій, сільськогосподарські слони, водоспад, обід.

Прогулянка на джипах буде заряджати адреналіну щодня!

Ви зможете відвідати одну з основних функцій Самуї.Амні Дідусь (Хін Та) і Бабця (Хін Яй). У легенді, давно, літня пара зламала в судно

Про нас слон ферми Ви працюєте на півгодинній слоновій прогулянці, найпопулярніші Тайські розваги, без яких ніхто не подорожує на країну. Далі шоу-програма з тваринами - дорослі слони, слони і мавпи і крокодили.

Після обіду ви отримаєте джунглі, щоб Namuang 2 водоспад, Висота 80 метрів. Вони можуть плавати у воді. Потім ви будете ходити в паяні, сосни, кокоси і гумки. Ват Кунарам - Храм Муна.

На найвищій горі острова ви зможете погуляти на дивовижну подорож. Скеляний сад. талановитий, талановитий, Нім Тонгсук. У саду багато розмов, маленькі печери і потоки, і є ляпас, в якому поховали Ним Тунгсук і дружину.

8 годин

Вартість туру: дорослий - 2 368 грн.., дитина (до 120 см) - 1 776 грн..

Samui

День 14 - Бангкок

Видалення з готелю.

Трансфер в аеропорт

Самуї - Бангкок - Київ

Розміщення

VIP-пакет (категорія 5* і 5*Dlx)

Рекомендовані готелі:

Стандартний пакет (категорія 4*)

Ціна в USD (період):

PERtd стиль="text-align:
Місце
VIP-пакет
Стандартні готелі
1/2 двомісний номер
93 832 грн..
до 175 380 грн..*
1 18 352 грн..
до 59 496 грн.. *
Одномісне розміщення
182 632 грн..
до 345 432 грн..*
2690 р.
до 3,24 716 грн..*
Додаткове ліжко
центр;
29 896 грн..
до 2,11 396 грн..*
25 012 грн..
до 25 752 грн.. *

* Максимальна вартість проживання в періоди: Новий рік і Різдво (24.12-08.01), Новий рік Китаю (01-10.02)

Інформація про тур

Повітряні операції

Київ-Бангкок-Київ (век, четвер, п'ятниця, субота, неділя) АвіакомпаніяМАР

Bangkok-Samoui-Bangkok (на добу) працює авіакомпанія Bangkok Airways

Будь ласка, вкажіть час відправлення

Вартість включає:
проживання
харчування - сніданок
індивідуальні переправи
Страхування
всі податки та збори
Оплата здійснюється:в грибах
Плата за додаткову оплату:
Міжнародні та внутрішні рейси в Бангкок - Samui - Бангкок
вхідні квитки на архітектурні пам'ятки,
Віза (за потреби)
Раннє населення та пізніше поселення в/з готелю
особисті витрати,
Без програми
поради та драйвер
інші платежі
/ / Шумний багатоликий Бангкок та безтурботний відпочинок на пляжах Самуї