Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

тур "Через Сінгапур назустріч Ангкору"

Природа та мир
круглий рік
11 днів / 10 ночей
Ціна за людину
від 352 240 грн.
Замовити

Програма туру

Ми запрошуємо вас побачити чотири країни, Сінгапур, Малайзія, Таїланд та Камбоджа. Ми шукаємо чарівну природу, давню історію, дивовижні храми, неймовірну кухню та азіатську гостинність. Екскурсія є дводенною родзинкою великого Східного експресу Белмонда.

День 1 Сінгапур

Ми приїжджаємо до аеропорту Changui (Singapore).

Місце проживання в готелі (Shangri-La Singapore, Pan Pacific Singapore або інші рівні п'ять зірок).

Ми відпочивали, вечеря в готелі.

Якщо ми бажаємо, ми доставимося до місця проведення перевірок SkyPark на комплексі Marina Bay Sands та підемо до вечірнього круїзу на річці. Після показу ми повертаємось до готелю.

День 2 Сінгапур

Після сніданку в шведському столі ми починаємо оглядовий тур. Сінгапур. Колишня британська колонія, Сінгапур і апос; самостійність після Другої світової війни, яка подорожувала з рибальського порту на процвітну країну. Сьогодні, Сінгапур &апо; п'ять мільйонів людей з Китаю, Малайзії, Індії, Закавкася та країн Європи.

Нашою знайомістю з міською державою починається з парку Merlyon і місту Esplanada. Ми їдемо в Цивільний район, ми побачимо історичний центр: Падан Гра, екс-будівля Парламенту, Верховного суду та Ратуші, щоб відвідати найстаріший храм Даош, Сінгапур, Тіан Хок Кен. Після обіду ми поїдемо до мусульманського кварталу Кампун Глам, його Істани та мечеті.

День 3 Сінгапуру, початок Східно- Експрес подорожі

Після сніданку ми познайомимося з перанканською культурою, нащадками китайських іммігрантів, в Катонській області, де ми отримаємо секрети китайського співу і проводимо сміливий клас сушіння.

Після обіду в ресторані «шведський стіл» вирушаємо до станції, де чекаємо на розкіш Belmond Eastern Express. Кожен люкс умовний, має власні душові кабіни і санули, косметика люкса, фен. Малайзійська плитка за вікнами. Ми

У нас є вечеря і фортепіано звук в парку. На момент зупинки на Куала-Лумпурі є спосіб сісти.

День 4 Малайзія, Східний Експрес подорожі

Після сніданку ми приїжджаємо в Куала-Кангсар (Malaysia), де ми пропонуємо провести екскурсію на нашому вибір.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ми проходимо через рисову терасу, ми відвідуємо висадку, де ростуть гуми, дріан і банани. Наприкінці туру ми чекаємо на напої та напої.

Другий варіант полягає в тому, щоб прогулятися по висадках, які вирощуються у твердих і бананах і дегустації місцевих страв.

Ми з'їдемо на поїзді, а за вікнами перетворюються сільські пейзажі та рисові поля Малайзії. Таїланд, У нас є вечеря та вечірка.

День 5, Східний Експрес і Бангкок

Після сніданку поїзд прибув до станції River Cway-Bridge, де можна вибрати один з трьох екскурсій:

Перша прогулянка на Канчанабрі та річці Хвей. Міст, побудований під час Другої світової війни. Музей, що відображає події Другої світової війни, що відбувалися в Таїланді.

Другий велосипед в с. Нонг Као, з рисовими полями та фермами. До повернення поїзда, відпочинку та трав'яного чаю в традиційному тайському дерев'яному будинку.

Третя кулінарна екскурсія: Ми йдемо на ринок, ми приймаємо рецептур для рисових мереж в одному з кращих ресторанів, і ми будемо прогулятися на річці Хвай на човні-навантажувачі, під час якого ми беремо участь в майстер-класі на традиційної тайської кухні.

Повернутися до поїзда, їсти обід, піти в школу. Бангкок, Розташований в Бангкокському півострові Hotel.

День 6 Бангкок

Мар до Це місто контрастів, де золоті палаци і буддійські храми є сусідами з панорамними барами, а динаміка сучасності – тантаmount до повільного ритму життя на річці і каналах. Після сніданку та короткої лекції з тайської історії та культури

Ми збираємось на окремий човенний тур на річці Чаупраї та каналах Thonburi, під час якого є приємні відмінності між столицею.

Ми побачимо храми та грандіозний палац, від п'ятнадцятого століття храму Емераль Будда, один з найважливіших свят країни. Ми походимо до храму лежачи Будди (Wat Pho), знаменитих статуях Будди 46 метрів. У храмі відкрився перший університет. Ресторан Blue Elephant розташований на території готелю. Він також відомий своїми майстер-класами на королівській тайській кухні.

Ми проведемо другу половину дня на нашому розсуд, наприклад, на Хаосані, де є покупка і ресторани і розваги.

Ресторан Sala Rim Naam з тайською кухнею.

День 7

Після сніданку на машині ми йдемо в палац Банпаїн, який служив в минулому як літня резиденція Тайських царів. Розташований на березі р. Чаупхрей Ауттайя. Прогулянка по палацу садів, перегляд архітектури, що поєднує традиції Таїланду, Китаю та Європи. Ми очікуємо, що сайт спадщини ЮНЕСКО місто Аутхаї, столиця Королівства Сіам від 1351 до 1767 року. Тут є руїни в минулому процвітаючі, відомі всьому світу міста.

Після огляду історичного комплексу ми повертаємо до Бангкока на поромі Чаупрай.

З'їсти на дошці.

День 8 Сіємреап

Після сніданку в готелі ми їдемо в Міжнародний аеропорт Суварнабумі (Бангкок) на переліт в Камбоджа.

Готель Sofitel Angkor Phokeethra Golf & Spa Resort (Шинта Мані Ангкор)

Ми з'їдемо, і ми поїдемо на екскурсію по місту на туші. Ми відвідуємо культурний центр, познайомимося з місцевими артами, дивимося традиційні танці.

День 9 Сіємреп

Після сніданку ми відвідуємо родину корінних людей, зустрічаємо їх сім'ї, починаємо екскурсію давнього міста Ангілья. Місто складається з 2000 комплексів і палаців, що перевищили чотирисот квадратних кілометрів на його площі. Його споруди з дев'ятого століття. Це археологічний парк.

Відвідайте гігантський індусинський храмовий комплекс Ангілья-Ват, один з найбільших в світі історії. Теґи

Знайдені та популярні в Європі Французький природний та мандрівник, Анрі Му. Ангор-Ват був побудований в 12-му столітті в часі молоти Хмерської імперії. Як буддизм поширюється, є збільшення кількості елементів цієї релігії.

На ніч ми дивимося виставу в сучасному Камбонському циркулі з хореографією, музикою, акробатичним та хмерською культурою. Церква була заснована в 1994 році, щоб розвивати культуру місцевих громад.

Повернемося до готелю.

День 10 Сіємреп

Після сніданку ми збираємося в Англію, щоб подивитися Ангор-Том, останній капітал Хмерської імперії.

У місті мешкали мільйони людей. Один з його визначних пам'яток є храмом Баіону з 54 гумових веж і барельфами, які зображують сцени бою і храм Бапуон. Ми побачимо Храм Та-Праму, знайдений французькими дослідниками в кінці ХІХ ст. коріння та гілки старовинних бананів та бавовняних дерев. Це один з найбільших храмів Ангілья, улюблених багатьма мандрівниками. Потім ми побачимо Томманон, намальовані зображеннями божественного девата.

Ми збираємось на вечірку вечерю на ніч і подивимося традиційний хмерний танець.

День 11 Повернення додому

Відстань від аеропорту "Semreap International".

Інформація про тур

Вартість включає:
  • проживання в готелях,
  • Східний Експрес подорожі,
  • харчування (навчання)
  • наземна передача,
  • внутрішні рейси по маршруту,
  • Тур програми, що супроводжується англомовним гідом.

Плата за додаткову оплату:

  • Авіаквитки Київ - Сіем Ріп - Київ
  • податки,
  • страхування.
/ / Через Сінгапур назустріч Ангкору