Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Корея

Відкрита з обмеженнями

Відпочинок у Кореї

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Корея є частиною світу і апос, а також прекрасним місцем для відпочинку, подорожі і неймовірних вражень. Є багато асоціацій з цією країною, таких як двоголова черепаха, золотий хмарочос, більш ніж 50 сортів мандарину, туалети, оснащені дистанційним керуванням, незвичайна краса перл.

Турки в Кореї

Корея є однією з тих країн, які не перестали дивуватися. Перш за все туристи звертають увагу на схожу природу, яка представлена у вигляді національних парків і денних садів. Корея багатий на термальні джерела, пляжні та гірничодобувні курорти, численні пам'ятки та архітектурні пам'ятки, храми та музеї.

Країна пропонує великі можливості відчути дух поточного часу, жити в ченому середовищі і навчатися з них мудрості, миру і медицини.

Країна

Сеул - місто п'яти королівських палаців, які збереглися з часів хорони та Кенбоккуна. Також одним з найпопулярніших туристичних напрямків є 10 сайтів, що включені до Всесвітнього списку ЮНЕСКО та демілітаризованої зони.

У Кореї одне з найкрасивіших місць у світі є гора Соракцана на узбережжі східного моря. Також цікавим є острів Канголо, де знаходиться татар Тангуна, монастир Шандинса та багато старих. Корея має велику кількість виділених теплових джерел і аквапарків. Останні, швидше за все, нагадують розміри водних курортів, з 70-метровими горизонтами та іншими захоплюючими вкладеннями.

Доставка в Кореї

Є великі можливості для хребта, велика кількість аркад, делікатесів та магазинів моди. Також надаються спеціалізовані торгові зони та, звичайно, численні ринки.

Традиційні сувеніри з Кореї вважаються порцеляни, картини, маски, традиційні костюми, деревні та вітрові вироби. Країна ' гордість - жінка, яка досягла морського підлоги і перли протягом століть.

Від України до Кореї

Корея - країна, яка добре підходить як для активного, так і для відпочинку. Зимова Корея – це чудовий гірничодобувний комплекс, численні фестивалі та зимовий рибалок. Summer Korea - це чудові пляжі, безліч магазинів, приємних ресторанів і нічних клубів.

Країна може відсвяткувати багату культурну спадщину, цікаві та багатогранні традиції, а також гостинність та чудові можливості для повноцінного відпочинку в усі часи року.

/ / Корея