Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Йорданія

Відкрита з обмеженнями

Відпочинок в Йорданії

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар

Тури в Йорданії

Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Невелика країна Йорданії, приблизно в 10 разів менше Єгипту, розташована на Близькому Сході. Йорданські кордони Сирія, Ірак, Саудівська Аравія та Ізраїль. Менше години на дорозі до мертвого моря. Ландшафт країни різноманітний, від лісових вершин до субтропічної долини, з гір до рівнинних рівнин. Однак, більшість країни і апос; на території лежить бордюр (700-1000 м над рівнем моря).

У Йорданії є безліч різноманітних сайтів, в тому числі римських структур, Арабські палаци, хрестоподібні литі, науковці, скарбники та казкові піщані пляжі з унікальними кораловими рифами.

Що цікавить екскурсія Йорданія з України?

Унікальне створення людської руки в країні &апо; територією є Шпал-Сіті Петра. У 2007 році місто було розміщено у списку нових семи чудес світу. У гірській долині місто розкинулося в скелі до наших днів. Петро був на перехресті багатьох караванних доріжок, тому вона використовувала велику популярність за останні дні. Тепер потік туристів тут не йде в будь-який час. Найкращий час відвідати Петру з березня по травень та вересня до листопада.

Серед Йорданів і апосів, варто відпочинкових візитів, є давньоримське місто в Джераш. Тут ви знайдете набряки, колонади, театри, храми та східні церкви. На Землі також буде цікаво мати гору Небо, де, згідно з Богом, пропагація Мойсея показана до Землі. Є церква на вершині гори, а сама місце досить несамовита і ізольована.

Де ми відпочиємо в Йорданії?

Унікальний подарунок природи, який допомагає відновити, є Меркурійським морем. Це де туристи приходять з усього світу, щоб підвищити імунітет, лікувати зв'язки в суглобах або управлінні стресом. Плануючи екскурсію Йорданії, збийте себе на обробку солей, мінералів і бруду на цьому природному лікувальному курорті. Туристична інфраструктура Мертвого моря дуже різноманітна, і є багато готелів, процедур, ресторанів і бутиків.

Не варто забувати про Червоне море, чия особливість кристала прозора вода. Це один з найсвіжіших і солоних морів у світі. Розмальовуємо коралові рифи і широкий асортимент підводного життя.

/ / Йорданія