Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Мертве море (Йорданія)

Відпочинок на Мертвому морі (Йорданія)

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Більше - дивовижне місце на землі. На відстані 400 метрів нижче рівня світу ' s океанів і був розроблений під впливом потужних тектонічних сил, що призводить до втрати землі 5 мільйонів років тому.

Йорданія Мертве море Я завжди був переповнений для багатьох людей. Це місце є частиною сирійсько-африканського перелому. Строго кажучи, це не море, але озеро, яке складається з двох котелів, що досягають приблизно 72 км, і 14 км.

Звісно, ні рибні, ні тварини не можуть існувати в воді з такою високою концентрацією солі, але вчені виявили, що Мертве море не так загибле: в її воді розсмоктуються різні соляні бактерії. Соляна і мінеральний вміст Мертве море становить 10 разів більше, ніж нормальне море.

На півночі моря 400 метрів глибоко і 10 метрів на південь. Природні ресурси Мертвого моря обробляється наприкінці Мертвого моря. Літній термометр показує більше +48° С і зимове сонце не показує тільки 10 днів. Ось так багато випаровування води в цій області, день багатьох мільйонів літрів.

Завжди проста хмара пари на поверхні моря. Йорданія і апос; вода не може симпатізувати з високою випаровацією, тому зраїльські плани викласти канал, через який вода буде протікати з Середземного моря. Купити мертве море, але з великою обережністю. Всі рекламні оголошення кладуть картину чоловіка, який спокійно кладе в воду і читає газету.

Ви можете переїхати в воду, але потрібно отримати руки і ноги з вашої глибини. Важко виїхати з води, теж, щоб дістатися на ноги тільки тоді, коли ви майже на березі. Купити в санаторіях можна відразу, так як душ можна приймати відразу, що абсолютно необхідно після плавання в Мертвому морі.

Кліматичні особливості регіону: постійна висока температура, низька вологість, низький дощ, чистий повітря, спеціальне ультрафіолетове випромінювання, висока частка води в Мертве море, теплові води джерел, багатих мінералами, органічні компоненти лікування бруду.

Це все, що потрібно.

У курортно-курортній зоні біля Мертвого моря є життєво необхідні індивідуальні цілі. Для лікування різних захворювань шкіри використовуються унікальні природні чинники зони Dead Sea. Природа подарувала площі Мертве море рідкісне поєднання унікальних відновлень, відомих з давньої історії.

Неподалік традиційної медицини, бо загоює все: повітря, вода і сонце. Помешкання розташоване в 30 км від аеропорту "Dubai". Йорданські готелі на півночі. В даний час є два готелі (Категорія 4* і 5*) і один кемпінг. Будівництво третього готелю Marriott знаходиться поблизу завершення.

Благодійні фактори в Мертвому морі в Йорданії:
1,1 км Сонячне випромінювання: Сонячні промені проціджують депресійною позицією Мертвого моря (400 м додаткова атмосфера) і туманом випаровування над Мертвим морем виступає додатковим фільтром. Цей природний фільтр зменшує ультрафіолетове випромінювання, що впливає на утворення танталю. Це створює ідеальні умови для геліотерапії, важлива частина кліматичної терапії.
2,2 км Температура і вологість повітря: Середня температура повітря 24 градусів Цельсій в грудні і 36.6 градусів в серпні. Відносна вологість повітря обмежена, в грудні 45 відсотків, в серпні 32.2 відсотків. Приблизно щорічний дощ - 100 мм. Середня температура моря 26.7 градусів Цельсій в грудні і 37.7 градусів в серпні. Таким чином, кліматичні умови також вигідні взимку.
3. У Повітряний тиск: Завдяки глибокому стану Мертвого моря тиск повітря високий, 800 мм рт.ст., вміст повітряного кисню становить близько 10 відсотків вище середземноморського узбережжя.
4. У Авіа: Сухий, чистий, безпиловий повітря в регіоні Мертве море є ще одним важливим фактором лікування. Високий рівень броміну в атмосфері забезпечують заспокійливу дію на організм і допомагає зменшити стрес і стрес.
5. У Вода: Середній вміст солі Мертвого моря становить 290 г/л, 10 разів більше нормальної морської води.

Єдине поєднання солі також збагачується поєднанням інших мінералів, таких як магнезія, кальцій і бромін. Завдяки високому вмісту солей і мінералів, вода в Мертвому морі має щільність набагато вище, ніж це, що створює так званий " плаваючий ефект " в басейні. Це явище використовується в фізіотерапії. Крім того, високий вміст броміну, як зазначено, заспокоєння, при високій концентрації magnesia має антиалергічну дію на шкіру. Високий вміст солі також має згубний ефект.
6. Жнівень Медицина: Терапевтична експлуатація чорної мухи Мертвого моря, яка по суті є осадом морських солей, як діє як косметичний. Брудна маска, що використовується на суглобах і шкірі, які мають сприятливий вплив на сечовий міхур, активно використовуються як в косметології, так і при лікуванні захворювань суглобів.


/ / / Мертве море (Йорданія)