Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Філіппіни

Відпочинок на Філіппінах


Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар

Філіппінка. Країна добровіла, щира, цілеспрямована людина, що дає посмішки і компліменти без кордонів, країна відома для світу горішками, явище, яке було слідкувати за більш ніж 50 років багатьма запальниками науки, але не знайдено логічних роз’яснень для талантів цих людей ' s зцілювачів.Відпочинок в Філіппінах? Ну, ye! Це де люди йдуть за враженнями, загоєння, емоції та екзотика. Найгарячіший Латинський американський сердець і таємниця східної душі - це те, що робить філіппінки так цікавими для туристів, які живуть в іншому світі з різними принципами, психікою і навколишнім середовищем.

Філіппіни, відпочинок- 7107 островів, деякі з яких не відвідали люди протягом багатьох років, а інші - це назви курортів, які приваблюють тисячі туристів з усього світу щороку. Країна екзотичної природи і контрастів (маленьки готелів і хмарочосів в центральній частині столиці, поєднаної з пальмовими листями і клітковиною в ліві вікон), країна, яка є вільною англійською мовою.

Турки в ФіліппіниВони відкривають незвичайну країну, країну яскравої фарби, велика кількість екзотичних і тропічних фруктів, країна манго смаку і ароматичні сосни. Яйця провінційних міст зі своїми кам'яними кісточками, покритими тихими шайбами і старовинними церквами, незабутніми прогулянками на каное, гірські причепи, активні рекреаційні ночі екстрему (скалозанія, дайвінг, рафтинг), верхова їзда, гольф гра... Багато класів, які ви можете зробити.Відпочинок в Філіппінахяскравий, насичений, незабутній! Країна ' особливе обстановка дозволить вам захопити ваші захоплені емоції: дух екзотичної землі, комфорт пляжів і ідентичність людей на тлі занурення підводного життя з кольоровими рибними стеками, фарбами молюсками, прикольними огірками. Все це і багато інших речей ви дізнаєтеся з звичайного.

Географія

Філіппінка розташована в Філіппінах, державі в Південно-Східної Азії (Західна Тихія) з півночі на південь. The Bashi Strait, Тайвань, є сусідом в північній частині, Малайзія (Alis and Balabak, Straits) є сусідом на півдні, як Індонезія, Східна Філіппінка є море Тихоокеанських вод, а захід є Південно-Китайським морем. Неймовірні внутрішні мори і протоки насичують Філіппіни. Країна загальною площею 300 000 кв. км має води понад 1,8 тис. кв. км.
Більше 7.1 тис. островів утворюють склад країни. Острови лише 1,000 (приблизно), а інші не тільки заселені, але не мають імен. Острови діляться на три групи: північний острів Лусон з навколишніми островами, центральна група Visayan (приблизно 6000 островів), і Mindanao, південний острів. Столиця Філіппіни Маніла.

Проживання

Планування Відпочинок в Філіппінах, Ви повинні думати про відвідування таких місць: Себу, відомі пляжі і коралові рифи, Runto, відомі для ваших спекотних джерел, Бачіо, гірський курорт. Визначте горизонт і плаваючі знання допоможуть вам відвідати такі культурні пам'ятки: Пасаї, меморіальний музей Лопеца, в Манілі, піти в музей Санто Томаш (відома колекція природної історії та археології) Національний музей з антропології, зоології та мистецтв, ботаніки та геології, Музей Каса Маніла, митрополита, Музей мистецтв. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Відвідайте Runto (річний капітал країни), Муніципальний музей (гуман і Ігорот).

Почати

У Філіппінській інфраструктурі дайвінга з великим числом дайвінг-центрів, не дивно: тільки невеликі рифи тут знаходяться 39,000 квадратних кілометрів, і багато затінених суден і суден (більш з яких є світова війна II) приносять увагу дайверів з усього світу. Є 31 підводних човнів і більше 20 мийок в підборі окремо. Вас зацікавить сонячний промен У.С. Морський круїзер, Нью-Йорк, 27 м глибоко.

Понад 60 суден і літаків біля Олоньяпо. У безпосередній близькості від Сан-Хосе, острів Midoro, відомий риф Апо, також рифи біля острова Ілін. Місто Анілао в провінції Батангас приваблює з усього світу аматорських підводних човнів: відомі підводні човникові гарячі джерела. Морські змії, отрута якого смертельно небезпечна людям, живуть в острові Гато. Невеликий вулкан Маріпи зазвичай використовується дельфінами і рифовими акулями. Відомі світові перли душі архіпелагу. У центрі Калам'янських островів привертають туристів по затоці Корона Бей. Один з світів &апо; s best divinga (але одне з найпривабливіших для людини) є південним узбережжі острова Mindanao, острови Ахо, Бохол, Каліло, Балікасаг, Базилан, Бантаян, Лапінін, Mahanai, Tavi і Holo, Pamilacan. Води цих островів з листопада по квітень люблять тигрові акули і акули! Схід острова Бантян, Малапаска має стечку фасування мангалу в величезних упаковках, відмінне призначення!

Клімат

Полімат на Філіппінщині є субекватним марином, ложкою. Рік призупинено за 3 сезони: (1) дощовий сезон з червня по вересень (формований північно-східним амиганом і габакатом), середня температура періоду +23-33С, дощ над 1000 мм. (2) Холодний сухий сезон (з жовтня по лютий), з температурою +23-29C, осад падає до 400 мм. 3) Гарячий сухий сезон, з березня по травень, температури вище +35 °C, не більше 300 до 800 мм. Середня температура будь-якого сезону становить приблизно +27 С. Листопад і Грудень, найхолодніші місяці (денні температури +28 С, перед сном на узбережжі, може падати +17 С), при цьому вологість повітря досить висока в рік (1000 до 4000 мм опадів) з усіх місяців серпня. Часто заморожуються гірські ділянки. З середини року по жовтень часто деструктивно вибираються набори.

Найкращий час відвідати Філіппіни з кінця вересня до середини травня.

Українська

Офіційна мова - філіппінка. Вони також говорять англійською та іспанською мовами.

час

Час Філіппіна - шість годин взимку, п'ять років влітку.

Я буду.

Ціна

Країна ' s грошовий блок - філіппінський песо (еквалі до 100 кошмарів). Ціни на острови досить низькі, тому переважно невеликі векселі, 5, 10 і 20 песо.

населення

На 86.3 млн. грн. Понад 80 відсотків населення - філіппінки (Тагали, Моро, Visa, Iloki та ін.) - також великі групи - Малайси, індуси та китайці.

Релігія

Більшість віруючих в Філіппіни – католицькі християни, 83%), протестанти (9%), Філіппінка - єдина країна в Азії з предомінантним християнством. мусульмани (5%), буддисти та інші живуть тут.

/ / Філіппіни