Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Маніла

Відпочинок в Маніла

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Маніла, столиця і країна &апо; найбільший місто, розташований на південно-західному узбережжі Лузона, на березі однойменного буя. Десятки кілометрів Big Manila – це комплексний конгломерат семи основних супутникових міст (особливо Маніла, Кесон-Сіті, Пасай, Калокан, Мандалуонг, Макати і Пасіг) і десятка малих, кожен з їх зонуванням і чітким зовнішнім характером. Після найгіршого бомбардування 1945 р. майже весь місто було зруйновано, але інтенсивне будівництво відновило більшість місцевих пам'яток.

Маніла Клімат

Тропічний клімат є гарячим і мокрим, середньорічна температура +26.5 C. У Філіппінах виділяються три сезони: Тагініті (або Тег-Araud) - місцеве літо, спекотний сезон року (з березня по травня), Тагулан - сезон дощів (червень-листопад) і Таг-ламіг - холодна зима (грудень-лютий). З травня по жовтень острови мають Південно-Західний Муссон габакат, а в листопаді-квітні сухі вітри аміана.

Внутрішня - Старе місто (приміщене в 1571) знаходиться на південь від річки Пасіг і славиться своїми колоніальними структурами і численними видами діяльності. Тут є багато галереї живопису, ресторанів, музеїв.

Парк Рісаль З планетарію, концертні майданчики, орхідеї, метелики і пам'ятники філіппінських героїв, Інтрамурос відокремлюють від " природний ремінь "

Площа СЕРВІС Більшість готелів столиці, ресторанів моди. Церква Мальтиса, Алєїс Робін Плайс і Харрісон-Плаза район навпроти Меморіальної станції Рісаль. Національний музей філіппінок і Національний музей філіппінок також знаходяться в Рисал Парку.

Китай Квартал Мінуси Довгий час з Китаянки. На сьогоднішній день є центри бізнесу, ювелірних магазинів та аптек. Церква Сан-Бінондо, Церква Кяпо (відомо про знаменитий процес січня в ім'я Чорної Назарези), області та прописаному китайському цвинтарі, відомий своїми маузолами та стелями широкого спектру архітектури, заслуговує на увагу.

Macati район - Фінансовий центр Маніла.

Затока Маніла - площа. Ось готелі,

магазини, ресторани.

У Манілі, велика кількість нічних клубів, дискотеків, барів та дорослих розважальних закладів (особливо відомі в останній вулиці Рояса в Старому місті)