Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Бельгія

Відкрита з обмеженнями

Відпочинок у Бельгії

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Бельгія - країна з розвиненою інфраструктурою, високим рівнем життя і великою кількістю архітектурних пам'яток Середньовіччя і розкішних готелів. Стан відвідує не тільки для великого шоколаду і фантастичного вибору діамантів, але і для оцінки країни таапо; пляжний багатство і сучасні SPA-центри.


Тури в Бельгию з України - це подорож до світу старих замків і дивовижної атмосфери.

Не секрет, що кращі бельгійські сувеніри є шоколадним і фруктовим пивом. У Бругггі також є багато популярності, а також у Брюссельському колі. Один з країн і апос; найбільш важливі риси - замок графів Фламіш в Генті, що представляє стару фортецю 12 століття.

Місто Брюссель вважається обов'язковою для відвідування, де просто необхідно знайти всю письмову скульптуру, відвідати Black Brucella для ринку, і спробувати популярний місцевий десерт, бали Брюсселя.

Міста, такі як Антверпен з великим Bogomatteri, Гент з St. Beacon's, Liège і його футуристичною станцією, а також Bruges і знаменитою вежею Belfort, грають важливу роль для туристів.


Відпочинок в Бельгії подарує безліч нових незабутніх вражень для всіх членів сім'ї.


В цілому Бельгія повинна відвідати спільно з країнами, такими як Нідерланди та Люксембург. Завдяки екскурсійній подорожі в Benelux ви зможете зустріти затишну і багату Європу.
/ / Бельгія