Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Брюссель

Відпочинок в Брюссель

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Брюссель – місто багатонаціонального та яскравого, а також архітектури. У класичному стилі, такі як Королівська площа (Місце Royale) або красиві будівлі, прикрашені неокласицизією, арт-нуво або арт-деко.

Центр міста тапо; центр оточений кільцевою дорогою, яка проходить там, де фортифікацій, які використовуються. Також є чіткий поділ Брюсселя на дві площі, Верхнє місто та Нижнє місто. У першій області ви знайдете стебла бутіків і smash в країну ' s культура в одному з музеїв, а другий - прогулянку по Брюсселю середньовічний.

Серце міста знаходиться в районі Grand'Place в Нижньому місті. Цей старий ринок площею оточений вражаючими будівлями шестинадцятого століття, кожна з яких колись належала одному з місту і апос; s guilds і мала свою назву. Тут є великий вибір катхотичної архітектури, будівлі високого та елегантного міського залу.

Grand'Place - найвідоміший пам'ятник міста - The Writing Boy (Manneken Pis). У дитячій статуї невеликий, але кожен день туристи приходять побачити знамениту скульптуру.

Центр культурного життя Тут зосереджено найцікавіші музеї та галереї міст. Не забути часу і відвідування бельгійського Королівського музею мистецтв (Музей Ройос де Бейо Арт), де зібрано роботу старих майстрів і сучасних митців. Тільки тут ви знайдете найбільш повну колекцію картин, включаючи Петро Bregel, Rubens, Magritt та інші.

У Верхньому місті ви знайдете великий брюссельський каукус і Нотр-Дам-Дам-Даблонська церква, Королівський палац і музика Муссі де Інструменти де Мусик. Увагу також намальовані на Кукус Святого Мікеланда і св. Гудула: будівля переважає гарячим стилем романтики і ренесансу. Збір був зведений в першій половині тринадцятого століття і, як багато зборів цього часу, прикрашений чудовими в'язницями.

Не можна уявити без кухні. Тут ви знайдете безліч ресторанів для будь-якого смаку, з їжею як бельгійської кухні, так і інших країн світу.

Клімат помірний, маринований. Це досить вологий в місті,

Дощ. Середня зимова температура близько 3 градусів, літо близько 18.

Різниця часу з Київом менше 1 год.

П'ятий день, біля вечора, Брюссель цвіте вогне, а двері відкривають ірландські паби, бари, ресторани і кафе. Одним з найцікавіших і незвичайних місць є Le Cerceuil на вулиці Харенца: ексцентричне почуття гумору Брюсселя відбивається в темній обстановці і гральні ліхтарі цього бару. Коли ваші очі звикли до освітлення, ви помітите, що таблиці люблять труни. Саме тому, для цього темного і залізного середовища є те, що туристи і мешканці міста люблять.

Якщо ви віддаєте перевагу більш спокійному середовищі, подивіться на Au Bon Vieux Temps, невеликий і затишний бар в традиційному бельгійському стилі.

Один з кращих технологічних клубів - Fuse on Blaes Street, частина цього світового класу DJ. Клуб завжди сповнений людей, ціни на напої досить демократичні./ / / Брюссель