Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Зімбабве

Відкрита з обмеженнями

Сафарі-тури до Зімбабве

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар

Тури в Зімбабве

Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Африканська держава Зімбабве розташована на півдні континенту і не має свого виходу до моря. З двох сторін країну оточують річки Замбезі та Лімпопо, а столиця Зімбабве – місто Хараре.
 
Основна частина території країни є заповідниками дикої природи, а основні пам'ятки лежать на півдні країни, серед яких відомий водоспад Вікторія, без відвідування якого неможливо уявити візит до цієї країни.


Важливо знати

Приїхавши на відпочинок пам'ятайте, чим ближче ви наближаєтеся до річок, тим вищий ризик захворіти на малярію. Перед початком туру в Зімбабве з України обов'язково подбайте про прийом відповідних препаратів.

Тури в Зімбабве

Плануючи відпочинок у Зімбабве, слід врахувати, що найкраще їхати сюди з травня до вересня. У цей час тут стоїть суха, сонячна погода, тоді як в решту року приходить або сезон дощів, або підвищується температура і вологість.
 
Цікавими для відвідування будуть природні заповідники Зімбабве, до яких можна приїжджати на кемпінг чи полювання, за що стягується окрема плата. У країні 11 національних парків, 11 рекреаційних парків, а також ботанічні сади, заповідники та мисливські заказники, серед яких Національний парк Вікторія Фоллс, Мана Пуле, Хванге, Замбезі, Матусадона, Матобо та інші.
 
Зімбабве є єдиною країною Південної Африки, де можна без проблем здобути будь-який трофей на полюванні. Тут ви можете полювати на капського буйвола, леопарда, слона, інших копитних тварин, левів, гепардів, бегемотів. У принципі особливих обмежень на вигляд тварин для полювання немає, проте доведеться вносити мито за трофей, і, звичайно ж, існують певні обмеження щодо способів полювання.

/ / Зімбабве