Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Швеція

Відкрита з обмеженнями

Відпочинок у Швеції

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар

Статті про Швеції

Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

ОвесОдин з найстаріших царств світу сьогодні є країною парламентської демократії. Король, підтримуючи статус глави держави, виконує лише репрезентаційні функції. Відповідно до Закону про форму державної влади, всі державні органи в Швеції надходять від людей, які, за вільним секретним голосуванням, обирають парламент щороку чотири роки.

Перші населені пункти в сучасному місті були знайдені на острові Стадсхольман, один з 14 островів, на яких зараз знаходиться місто. Першою згадкою Стокгольма стала 1252, а з тринадцятого століття місто було постійне місце проживання шведських царів.

У вашій подорожі в Швецію ви побачите тихі північні дерева, де дерев'яні будинки пофарбовані червоними і написані національними орнаментами, живими містами, морським узбережжям з чудовими піском і галерейними пляжами, над якими фантазії скелі висять. Швеція дуже різноманітна і насичена контрастами.

У Швеції збереглися багато пам'яток середньовічної архітектури: кам'яні храми римського стилю (в Uppsala, Lunde), готичні храми (у Стокгольмі, Uppsala), замки та палаци епохи відродження.

Географічний статус: Швеція знаходиться в Північній Європі, східних і південних частинах Скандинавський півострів. На заході Швеція межує Норвегія, на північному сході з Фінляндіями, а на сході і на півдні, вона затримується водами Балтійського моря і бухтою Ботани. На півдні Eresun Straits, Kattegat і Skagherraq відокремлені Швеції з Данії. Швеція складається з двох основних островів у Балтії, Голландії та Еландії. Площа Швеції становить 50 000 кв. км.

Клімат: Подати заявку Температура влітку рідко піднімається над +22 С. Температура зими не нижче -16 С. Відправка падає від 500 до 700 мм на рік (у рівнинах) до 1,500 до 2000 мм (у горах).

Столиця: Стокгольм.

Політичний статус: конституційна монархія. Голова держави – король. Legislature - Парламент (Ріксад).

населення: Є 8,5 млн. осіб. Про 87 відсотків населення шведські. Про мільйон мешканців – це або переселенці, або їхні нащадки, більшість з них Фінська, Югославська, Норвезька, датська, Турки та поляки.

Мова: Державна мова шведська. Lapland на півночі. Англійська мова поширюється на іноземні мови.

Релігія: протестанти та представники інших деномінацій у меншій кількості.

час: Виліт з Києва за 1 годину.

Гроші: Готівка - Шведська крона (SEK).

Кухня: Швеція, як і всі північні народи, не можуть вирватися про великий вибір національних продуктів. Але по всьому світу, вони відомі для їжі, "Сведський стіл", - це спосіб співу, вони здобули популярність у всіх країнах.
У шведській кухні практично не використовується справа і спеціальність, смак їжі створюється натурально відмінною якістю оригінальної продукції. Місцеві делікатеси повинні бути першими, щоб взяти страви з реіндера і лозина, рак, рага, лосось. Однак для самих Swedes лосось є нормальним продуктом харчування, він низький і пропонується в різних видах (вода, коп, сіль і т.д.)
Мінеральна вода і кава є найбільш обмеженими напоями. Кава Sweed

слабкий розчин, який можна порівняти тільки з однаковою Фінською. Так, якщо ви хочете дійсно міцну каву, замовте еспресо.
Відносини до алкоголю в Швеції дуже обережні. Бозе, після роботи, розглядається як ознака алкоголізму. Спирт підходить для відпочинку, вихідних, відпочинку.

Транспорт: Найбільші міста, Стокгольм, Гетеборг та Малм, а також їхні передмістя мають добре розвинену міську громадську транспортну мережу. Однак в більшості частин країни автомобіль практично необхідний.

Повідомлення: На півночі в Лапланді ви можете побачити північні сині, величезні трави північного рейндера, відвідати Деда Мороза або жити в готелі, який фактично побудований з льоду і снігу, який зникне навесні, а в листопаді знову-західні.

Про 200 кілометрів від Стокгольма ви зможете відвідати справжній сафарі-- Парк Коверден з дикими левами ходити безкоштовно, жироффи, слони і соломи. Ви також можете відвідати дельфінарію, де ви побачите захоплююче шоу від морських митців.

На південному заході Швеції ви зможете відвідати другий за величиною місто і порт. Гетеборгй Незабутнє враження від вас залишить і особливо до ваших дітей, відомих у всьому Скандині Лайсберга Атак Парк.
Ми також запрошуємо вас на Західний берег, популярне шведське місце відпочинку. У вас чекає курорт Північного моря, де літній сезон приємно плавати завдяки теплому потоку Гольфстром.
й Панчохиодин з найстаріших міст країни, крім відомого будинку та одного з найстаріших університетів Європи, Ви можете відвідати парк Фюрешів, найбільший червоно-спортивний центр на півночі.

Для тих, хто бажає, ми пропонуємо відпочинок або круїз до острова Еланд, де є літній палац королівської сім'ї, а перлина Балтійського моря – острів Голанд, де місто троянд і руїн все ще оточений захищеною стіною.

Відвідувачі:
1 та 6 січня
П'ятниця,
П'ятниця,
1 і 25 травня,
Понеділок, 24 червня
4 листопада
25 грудня та 26 грудня.

/ / Швеція