Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Шрі Ланка

Відкрита з обмеженнями

Відпочинок у Шрі Ланці

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

СРІ LANKA- Індіанські океанські перли. Країна абсолютних екзотичних є невеликий острів в Індіанському океані. З 130 світових історичних цінностей, захищених Союзом, сім знаходяться на цьому чудовому острові. Шрі-Ланка є давньою країною з багатою історією та глибокими традиціями, світовим центром буддизму з великою пам'яткою світової релігії. Завдяки глибокій інфільтрації буддизму в світогляду острів, є атмосфера дозрівання миру. Філософія Релігії повністю виводить життя людей. Мистецтво та надихання створених храмів, скарбів, монастирів, статуелей та напіввидих дичинів так далеко зберігали дух читання та секреції, а водойми та системи зрошення, побудовані людьми багато років тому тепер перевершують сучасні технічні пристрої. Але не тільки історична спадщина формується екзотичним. Шрі-Ланка знаходиться лише в 800 кілометрах від Еквататора і має всі запаси тропічного острова. Як говорять Танзанії, вони знають лише три кольори - синє небо і океан, золото-барвний тон пляжу і буоян зелений тропічної флори. І, дійсно, краса Шрі-Ланки ' s пейзажі можуть впливати навіть на зовнішній вигляд. Особливо красиво - нескінченні чаї - гордість і світові знання острова. У світі також відомі традиційні млинці, екзотичні фрукти, самохолодні, балістичні і, звичайно, теплі дружніх власників острова.

Географічний статус:Острівний стан в індійському океані, біля південного узбережжя Індії, з якого острів відокремлений Манаром і протокою. Всього 65,600 квадратних кілометрів.

Клімат: Тропічний клімат. На рівнинній частині країни середня температура +29-31 С у горі +16 - 24 С. Висока вологість становить близько 75%. З травня по вересень (півзахідний) і з вересня по квітень (північ), відкривається головний дощ. З листопада до кінця квітня найбільш сприятливий час відпочинку.

Політичний статус: Демократична Республіка. Вона переходить в Речі. Глава держави і уряду є Президентом. Верховна Рада.

Столиця: Colombo є де-факто, Sri Jaya Wardenapura (Jaywardenapura-Kotte) адміністративний.

населення: Загальна кількість населення 15 млн. Етнічно країна є багатоетнічною країною, і населення складається з Сінгапурів, Таміл, Бургерів (потоку португальської та голландської) і Мавров (поток арабських торговців).

Мова: Державна мова - Сінгалі. Англійська і Таміл також вирівнюються з Держ.

Релігія: Основна релігія є Буддизм, але є і індусилізм, християнство і Іслам.

час: Час за три години попереду Києва.

Гроші: Sri Lanka ' s касовий блок є rupee, який є 100 центів. Курс обміну приблизно $1 = 70-80 р. Для того, щоб виїхати з аеропорту, краще буде обміняти кошти на прибуття в аеропорт і зберегти перевірку так, що, коли виїхали, неутилізована сума може бути перевірена на курс покупки. Гроші також можуть бути змінені в готелі та в банках (від 9 до 1 м. до 1 м. в бутоні).

Кухня: На вибір пропонується як європейська, так і національна кухня, відомий рис, прикріплений до Каррі, є найпоширенішим продуктом харчування. Крім того, присутні м'ясні, рибні та морепродукти (проспект морських креветок та лобстер), птиці, овочі. Великі і недорогі тропічні фрукти: сосни, банани (більше 200 класи), авокадо, манго, папайя, апельсини і кокосові горіхи. Місцеві напої популярні з араком і пивом.

Транспорт: Транспорт лівий Дорога з гарним покриттям, але вузька. Більшість доріг бігти в горах. Правила дорожнього руху і пішоходів недостатньо

Проживання Тому рекомендується орендувати автомобіль водієм. Вартість поїздки становить приблизно $0.3 за км. Для персональної подорожі можна орендувати автомобіль. Прокат автомобілів від $20 на добу. Розташування найближчого агентства з прокату автомобілів ви можете знайти з порту. Ми рекомендуємо використовувати хауф або таксі.

Журнал: Драговові камені (особливо місцеві сафіри), купити ювелірні вироби з спеціалізованих магазинів, які вимагають перевірки або сертифікату. Цилоновий чай, спеціальності, люди ' s fisheries: маски, кажани, шкіряні вироби також відомі по всьому світу. Також можна придбати недорогий текстиль. Ринок, приватні магазини та ін. Ви можете знизити ціну на 30% відносно початкового. Однак це неприпустимо в публічних магазинах, супермаркетах, торгових центрах та магазинах DUTY FREE. Робота магів від 10000 до 22.00. Ринок, приватні магазини та ін. Ви можете знизити ціну на 30% відносно початкового.

Екскурсії: Оглядовий тур Коломбо з відвідуванням буддійського монастиря, Індуїстського храму, фольклорного центру, відвідування зоопарку, де можна побачити слони та інші тварини в Шрі-Ланці.
Поїздка в Pinnavel, parlor of elephants з 60 слонами, з яких 15 дітей. Найкращий час для візиту до дільниці 9 ранку, коли можна спостерігати за подачею дітей з пляшки і відвідувати річковий банк під час купання слонів.
Оглядові екскурсії по Цукеркам, Стародавній столиці Шрі-Ланці, відвідування Храму Святої Зуби Будди, відвідування та огляд національних вугільних танців
Екскурсія в Ботанічний сад Перадня, який збагачувався іншим королем Сінгапуру, поїздкою до Саду СВАТ, індуїстським храмом.
Тур полонаю. На шляху до Полонава ви зможете відвідати Сирію. Сігрія - кам'яна фортеця, красива скарбка світового мистецтва. Основи гори і на горах – руїни королівського палацу В ст., з великою фрескою на релігійних темах. Відвідування буддійського храму Дабулли, розсіяного в скелі (комплекс 5 печерних пам'яток з численними випусками Будди).

Храм знаходиться на горі, дерев'яні, де будуть забійні мавпи.

Правила поведінки: Не рекомендується відвідувати буддійські або індуси в шортах, носінні відкритих плечів і спини. Також при вході в храм, потрібно зняти взуття і очищувачі голови.

Повідомлення: З 130 країн світу &апо; історичні цінності, захищені ЮНЕСКО, сім знаходяться на цьому дивовижному острові, який не дивно, адже за легендами, Ри Сад Адам і Єва, а також багато місць, пов'язаних з ім'ям Будди, тут. Сотні пляжів і унікальне підводне місце Шрі-Ланка в ряді великих світових морських курортів. Культура - підібрати Адамс (2243) - Свята гора Шрі-Ланці, скеля з пішохідними пам'ятками Будди, Храм Зуба в Канді (Будда) і Анурадохарапур (старий Королівський міст XI). Бо (Будда) дерево. Музеї з історичними колекціями експонатів - Коломбо, цукерки, ратнатуру, Анурадхапура, Холл, Тринкомале. Коломбо - Форт (старе місто), Президентський палац, Yami-ul-Affah Mosque, Державний університет, буддійський університет Віділанкар, Національний музей, Галерея мистецтв. Канді: Королівський ботанічний сад, палац останнього короля цукерок, Пінавел Пітоміка (45 хвилин від Candy). Половина-Нарва: Королівський палац з величезними пам'ятками Будди. Анурадхапура (старе королівське місто одинадцятого століття): Буддійська реліквія Руванвеліса Дагоба є величезний арк. Гора Лева – це гігантський моноліт з фортецею на вершині. Ви можете побачити незвичайний погляд у Дегіві, як слоновий танець. Національний парки Ял (Ruhun), Вільпатту, Гал Найкрасивіші консерви, в яких зберігаються всі умови проживання. Каньди є великим ботанічним садом. І, звичайно, відомі чайні заводи і чайні заводи по всьому острові, кожен з яких являє собою невеликий етнографічний відкритий музей.

Відвідувачі:
1 січня,
4 лютого,
Пристрасна п'ятниця,
Понеділок,
1 і 22 травня,
30 червня,
9 серпня,
25 грудня та 26 грудня.

/ / Шрі Ланка