Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Канді

Відпочинок в ЦукеркиКанді

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

На економічній ситуації місто цукерки займає друге місце в Шрі-Ланці після Коломбо. У пагорбах Канді, колишньому столиці Шрі-Ланці, до 1815 року, як і раніше вважається культурним і релігійним центром країни. Назва міста Маха Нувар - Велике місто. Місто засноване в чотирнадцятому король Vikramabah III (1357-1375).

У 1590 році, коли португальська захопила південно-західний і північний берег острова, а Сінгапурські правники пішли на гори і створили стан з столицею в цукерках. Протягом 225 років Держава була незалежною і тільки в 1815 році, англійці змогли взяти над містом. Багато найважливіших історичних подій пов'язані з цим містом, а люди Цукерки все ще підтримують відмінну культуру, традиції та мистецтво Сінгапуру. Озеро, яке займає всю центральну частину міста, є надзвичайно життєздатним, а місто оточене водами річки Махавел-Ганга з тіньовими берегами.

На околиці цукерки розташувався головний секретар Святої Зуба Будди, Далада Малагава. Чудовий храм містить невеликий крок, прикрашений золотом і дорогоцінними каміннями, в якому в семи кроках послідовно розташовані, останні з яких є національною святою. На честь відомого свята Цукерки Яссаль Перагера приймали мільйони віруючих. У передмісті Перадію є найбільший Королівський ботанічний сад в Азії, а в Піннавеллі є слонани.

Свята Будда є одним з найкрасивіших процесів на сході, фестиваль Есаль Перахер. Кожного року, до повного місяця серпня, Святий Speaks to the public. Є десятки слонів на вулицях міста, покритих яскравими дзвіночками і підсвітками, сотні танцюристів, акробатів і музикантів. Товсті люди йдуть до храму, щоб побачити цей чудовий вигляд.

Candi танцюристи захоплюють туристів з усього світу для ідентичності рухів, незвичайної пластики, краси костюмів і " вогнепальні ковтки " танцюючі на кам’янистих вугіллях є просто вражаючими глядачами з незвичайним мистецтвом.