Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Опис готеля

Посада

Місто Бекал (Bekal) знаходиться в районі Казаргод в Північній Кералі. Від аеропорту Мангалора, розташувався 60 кілометрів. Beckal це " фінальний фронт " До тих пір, поки цей кут південної Індії не дуже знайомий з туристами і подарує гостям почуття блаженної конфіденційності.

Курортний комплекс «Віванта» від Taj - Bekal, Kerala - це кут гармонії і миру. Ах, за кілька днів гості почувають себе небаченим тінком міцності і духу. Курорт був пасмований в промивальному тропічному характері Керала. Віванта Bekal ' s рослинність, чарівний і романтичний, залишається яскравою пам'яттю для життя.

Готель

Свіжі архітектурні обличчя курорту надихнула місцева в’язниця "
Vivanta by Taj - Bekal, Керала святкує свій неперевершений стиль, але пропонує вишуканий і стильний сервіс для справжніх цінових працівників високої гостинності.

Кількість

Vivanta by Taj - Bekal, Kerala - 73 вілли та номери, в тому числі 32 номери з окремими басейнами, 4 тематичні курорти названі Bliss Suite, тобто, Lux Blativity, а також грандіозний личинок Nirvana Suite.
Номери Delight розташовані в бухті і мають площу 75 кв. м, в тому числі приватний палац і комфортабельний обідній майданчик в свіжому повітрі.

Санвузли наповнені натуральним підсвічуванням, що висвітлює як тропічні душові кабіни, так і величі ванни.

Прибуття номера "
The Temptation Suites " Гості матимуть 140 квадратних метрів розкішю, в той час як багатошарова онука Nirvana Suite оснащена двома спальнями і стиліленом.

Бар і ресторани

♪ Ресторан з чарівним

Тера, де їжа подається три рази на день
♪ Ресторан з морепродуктами
♪ Гриль в басейні.
♪ Тематичний бар Elephant
й Великий вибір кутів живопису в курорті, де гості можуть їсти в приватній власності.

Спорт і здоров'я

Курс Vivanta від Taj - Bekal, Kerala запрошує гостей провести незабутні моменти, насолоджуючись вражаючим Jiva Spa Spike, фахівці якого допоможуть відновити енергію і поповнювати життєву енергію. Повний спектр Jiva ' судові процедури, засновані на багаторічних дослідженнях індіанської практики загоєння, а також поради про аурвед і йога.

Також Хамам в складі з одною нішю для відпочинку і медитату. СПА-комплекс розширився на 1,800 квадратних метрів простору і поєднується з оригінальним архітектурним стилем курорту. Всі процесуальні номери, розміщені в зелених тропічних садах, покриті єдиним палацом.

Бізнес

Гостям курорту Віванта від Taj - Bekal, Керала завжди можна звернутися до своїх ділових партнерів та колег, а також навіть при проведенні заходів при їх віллі. Можливості для гостей цілодобово. Також, банківський рахунок готелю &apos завжди допоможе організувати захід в конференц-залі, накриваючи 315 квадратних метрів, або в терасі, і провести ділові зустрічі в одному з переговорів кімнат.

Послуги

♪ Цілодобове харчування
♪ Бізнес-центр 24-годинні послуги
й Обмін валюти
♪ Дитячі тапаси
й Ігровий зал
й Сувенірний магазин
♪ Фітнес-центр
♪ Бутік Jiva Spa і Spa
♪ Тематичні фольклорні уявлення
й Свіжі повітряні розважальні програми та активні ігри


Зворотний дзвінок
Як забронювати?