Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Опис готеля

У Лаклінічній, відмінність лікувального акту обумовлена художнім жестом, але хірургічне втручання тільки вдаються до останнього. Існує перевага консервативних методів лікування, особливо останніми новинами в галузі естетичної медицини: лазери, ін'єкції, дозування (наповнення), пілінги ... Можливості необмежені, результати дивовижних!

Коли естетична хірургія - найкраща відповідь на ваші очікування, ви можете бути впевнені, що ви будете зустрічати в Лаклінічні з компетентними та визнаними спеціалістами в мистецтві та науці, щоб запропонувати вам дотик майстра, який є тантарингом для спокійної та гармонії.

Laclinic пропонує найсучасніше лікування, доступне на європейському ринку, від пластиків грудей до лікування стовбурових клітин і лікування людини з Helena Rubinstein Cosmetics. Клініка пропонує комплексний підхід до реконструктивної, пластичної та косметичної хірургії, косметичної та стоматологічної обробки, що дозволяє пацієнтам приймати всі необхідні процедури в одному місці. Для максимального ефекту запропоновано поєднання різних процедур. Наприклад, Laclinic ' s " краса instinct " пропонує передопераційні процедури, які підготують шкіру для роботи і прискорять подальше відновлення, а також післяопераційне " maquilaise " і лімфоти, які прискорюють відновлення. Крім того, пластична хірургія може поєднуватися з такими процедурами, як Zeltic web SoolSculpting, які замерзають важкі жирові відкладення, а потім зникають з часом.

Крім того, пластична хірургія може поєднуватися з Zeltic web SoolSculpting, процедура, в якій заморожуються важкі жирові відклади, а потім зникають з часом. Ця комбінована процедура часто не вимагає хірургічного втручання і слугує альтернативою ліпозію. Щоб позбутися від зморшок можна видалити фотознімку, яка виглядає як лазерна терапія, але забезпечує використання звичайного світла для відновлення шкіри. Клініка спеціалізується на амбулаторних та неінвазивних процедурах, що дозволяють мінімізувати час
відновлення та загальний ризик пацієнта. Програми лікування призначені для кожного пацієнта окремо для задоволення своїх побажань. Також запропоновані косметичні стоматологічні процедури, такі як розширене відбілювання зубів, підкладки порцеляни та коронки.

Laclinic знаходиться в 1 км від аеропорту Женева (93 км). Ви також можете отримати поїзд або кабіну. Від клініки до центру Монтре, п'ять хвилин. Ви можете дістатися на автобусі. На узбережжі Женевського озера в оточенні виноградників і альпійських гір. Неподалік від неї, замок Шиліон, який є пророком надихаючим артистам, як Руссо і Делакрокс. Відомий джаз-фестиваль знаходиться в Монтре в червні та липні, і один з найвідоміших різдвяних основ у Швейцарії. У центрі міста, в дорогих ресторанах і не дуже, поряд з стравами різних країн, можна спробувати місцеву кухню. Один з небагатьох ресторанів в Швейцарії, який отримав зірку Мішеліна, Le Pont de Brent, є північно-захід Монтре.

Естетична медицина

Методи естетичної медицини допомагають усунути пігментні плями, гній, дрібні розширені судини, а також розгладити зморшки спеціальними начинками і препаратами, безпосередньо впливають на мімічні м'язи. Методика, а також вибір засобів і препаратів, залежать від форми, глибини і розташування зморшок. Деякі методи можуть використовуватися одночасно для досягнення найкращих результатів. Корекція грудей шляхом ін'єкційних препаратів для заповнення, ботулінової токсину або вітамінних коктейлів; пілінги; мікродермабразія; видалення віршів і пігментних плям; губ, декольте, омолодження руки; постійне епіляції - сьогодні замінює деякі оперативні втручання або поєднує в собі операцію, щоб повернути вашу шкіру. Перша консультація з естетичним медичним фахівцем необхідно визначити ваші очікування, вивчити різні можливості та розвивати тактику лікування відповідно до індивідуальної ситуації.


Естетична хірургія

Для досягнення оптимальних результатів застосування кальпелю є неминучим. На щастя, більшість естетичних операцій вимагають короткострокового перебування в клініці і більшість з них може стати амбулаторним. Але, природно, ви можете бути в Лаклініці, щоб просто насолодитися вашим пропонованим доглядом і турботою.

Також необхідно знати, що на відміну від консервативних методів естетичної медицини, оперативне втручання вимагає анестетики. Прогрес в цій області досягається рівня, що дозволяє проводити найбільш естетичні операції під частковим анестетичним або під місцевими анестезіями, поєднаними з керованими седанними додатками. Цей метод сприяє швидкому пробудження після операції без нудоти, блювота та інших сірих побічних ефектів.

У Лаклініці ви познайомитеся з компетентними спеціалістами, які забезпечать вам кращий відпочинок в клініці.


Естетичний стоматологічний центр

Доктор Давид ФАБА "
з міжнародною репутацією, у Вашому розпорядженні та пропонуємо Вам повну стоматологічну допомогу, до найсучаснішого лікування. У Лаклінічній, використовуючи сучасні ліки і високі стоматологічні навички дадуть вам кращий результат.

Концепції сучасних форм лікування на основі останніх наукових досягнень дозволяють досягти стану повного здоров’я порожнини рота. У Laclinique, відповідно до правил та принципів " синоптичної школи " є інтегрований і глобальний підхід до функціонального та естетичного здоров’я компанії.


Інститут краси

Інститут Laclinic Montreux має різні процедури догляду за людиною і тілом, використовуючи HELENA RUBINSTEIN і CARITA.


ЛПГ

Енергетика є одним з кращих медичних методик, що дозволяє CELLU M6 IPW від серії LPGO, щоб активувати природний процес видалення жиру.

На сьогоднішній день ЛПГ є світовим і апосом; нездатним лідером в CELLU M6.


Полулюкс

The Beauty Suite прагне перетворювати розкішні, вишукані, спокійні умови, такі як Laclinic-Montreux, які завдяки своєму засновнику були створені відомими артистами та сучасними архітектурними талантами. Дизайнери та дизайнери були ретельно відібрані та запрошені, щоб зробити кожну деталь створення завершено.

На нижній рівень є медичні кабінети, діагностичні кабінети шкіри, а також естетичні процедури, макіла. Легкість яскраво-світлої структури, розробленої Oï Athel, дає легкий хвильовий рух стін...
Зворотний дзвінок
Як забронювати?