Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Монтре

Відпочинок в Монтре

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
У Швейцарії місто Монтрес відсвяткував світ через наявність закритих приватних шкіл, закладів краси, нічних клубів, а також численних барів, ресторанів і казино.


Як тури в Монтре?

Монтр був спочатку невеликим містом, де мешкали рибалки і вина. Доля його змінила в 19 столітті, коли представники богів суспільства масово проїдали так звані виноградарські процедури. З тих пір місто стало популярним туристичним місцем і казковим курортом.

Сьогодні, в Монтре, є всесвітньо відома клініка, La Prairie, яка надає послуги з догляду за обличчям і тілом, процедури реабілітації нервової системи, а також процедури для безкоштовної зайвої ваги.

Тенісні корти, водні лижі, верхні прогулянці, багато пішохідних маршрутів, багато тавернів, винних підвалів і ресторанів доступні для активних користувачів.


Відпочинок в Монтре не просто лікування і активний час, також відвідування визначних пам'яток і повноцінного відпочинку.


Головний актив міста - будівля першого готелю на курорті Монтре Палац. У свій час славляться такі знаменитості, як В. Набоков, П. Чайковський, Л. Толстого та І. Стравінський. На узбережжі Монре знаходиться відомий музикант Фредді Меркурій.

Місто також святкує щорічний джазовий фестиваль, історія якого почалася в найдовшому 1967 році. Фестиваль «Золоті троянди» – це традиційний фестиваль музею та тіла фестивалю «Золоті троянди».

Тури в Монре - це чудова можливість провести чудовий відпочинок в сім'ї.