Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Опис готеля

Клініка була заснована в 1931 році і була всесвітньо відомою, завдяки д-р Павло Неехансон, який почав зчеплення в її стінах.

За роки лабораторних досліджень у програмі «РЕВІТАЛІЯ» створено унікальну та найбільш популярну програму клініки.
Унікальний екстракт CLP, який застосовується в цій програмі, не є концентратором живих клітин, а не можна приймати інсекції. Це екстракт з ферментів печінки молодого овець, взятого в серці.
Цей екстракт виробляється і використовується в клініці TALCO.
Всі програми та процедури, які реалізовані в клініці, тісно контролюються міжнародними медичними асоціаціями.
Лінія косметичних засобів La Prairie розроблена в стінках клініки Бандердорф в 1991 році. У КЛАЇНІ немає використання. косметичний бренд клініки Swiss Perfection, швейцарська примітивна косметика з екстракціями з кореня Ірису.
Clinique La Prairie - єдина клініка в Європі, де, крім найвищої якості послуг, клієнтам надається клас достатку і повний пансіонат в гастрономічному ресторані. Клініка розташована в величезному приватному парку на узбережжі Женева.
Клініка в першу чергу відома своєю красою послуг, але насправді є серйозним здоров'ям з величезними експлуатаційними приміщеннями (див. перелік клінік). Клініка заснована на Медичному Центрі, SPA, комплекс з великим косметичним центром з дахом та аквапарком, аквапарковим комплексом, двома будівлями (Шале та Резиденція) з номерами.
Клініка розробила унікальні програми (довго від 5 до 14 днів) - Рівізація, детоксикація, медичне обстеження, зниження ваги, Оптимізація програми руху, відновлення енергетичних балансів, програм Krasot та Днів.

Розміщення у готелі Clinique La Prairie
Завдяки послугам гостинності та інфраструктурі, гідності всесвітньої таапо; престижних готелів, апартаментів та номерів клініки Clinique La Prairie зможуть познайомитися з найбільш затребуваними клієнтами.
Перша історична будівля Clinique La Prairie, побудована на початку століття, і поділилася з центром здоров'я за допомогою затишного «французького» саду, має всі номери і квартири в саду.
Полулюкс Стандартні номери Резиденції надходять з вікон на південну сторону озера за допомогою привілейованого сонячного освітлення. Площа: 25 м2.
ALCOVE ROOM, крім переваг стандартного номера, кількість арк має невеликий номер з виходом. Площа: 35 м2.
СУЧАСНИЙ САЙТ. Переваги сорту в саду і озер повністю розкриті від балконів простоти. Ці номери гарантують простір і комфорт. Площа: 42 м2.
NIEЧас СУІТ. Залишалися пам'ятки з старими дерев'яними меблями. Вони мають балкон з видом на гори. Площа: 46 м2.
ЦЕНТР МЕДИЦИНУ
Сучасна архітектура медичного центру, який відкрився в 1991 році, відрізняється скляним фасадом, який відрізняється грою світла і чарівним відображенням озер і гір. На останньому поверсі клініки розміщено 20 післяопераційних камер, 2 напівлюкси та 4 квартири.
СУЧАСНІ САЙТИ. Номер простоти має одну спальню і велику вітальню, і має сучасний і вишуканий інтерфейс. Площа: 65м2.
СУЧАСНИЙ САЙТ Перебуваючи в французькому саду, ці розлоги мають терасу, яка дозволяє спокійно відпочити. Намальовані картини залу виходять плавно до маленької їдальні. Площа: 58 м2.
ДЕЛЮКСНИЙ САЙТ. З simplic lounge прикрашений сучасними картинами, також обладнаний копією
Це просто горб. На балконі розташований в кутку будівлі, дає можливість любити як озеро, так і гори. Площа: 106 м2
РОЯЛЬНИЙ САЙТ. Просто і добре вмонтовані апартаменти з балконом, що живе в озері і горах. Площа: 149 м2.
ІМПЕРІАЛ САЙТУ. На верхній палубі в відокремленій частині клініки Imperial Apartments є унікальна приватна тераса на 6 поверсі з панорамним видом на озеро і порт
Клерант. Приватні ліфти надають прямий доступ до окремої системи. Площа: 181 м2.
ЗАМ
Розташований на вершині пагорба, прикріплений до клініки кланіко-ла-парі і піднімається над
Замок був побудований в Xixth столітті і повністю перебудований в 2005 році. Головна
Тепер головний готельний комплекс клініки, замок підключений до спа-центру підземного переходу.
3 поверхи замку мають 24 розкішні номери і квартири, мельє в класичному
Стильний. Більшість номерів мають балкон або терасу з видом на озеро і Альпи. Так.
пов'язані номери.
Полулюкс Замки, ці номери пропонують стандартний номер. Великий дерев'яний парк дає номер. Площа: 31 м2.
Полулюкс Дерев'яні гумові меблі, прикрашені золотом і анти-навісним, підкреслюють престиж
Замкова атмосфера. Ці спекотні номери є чудовим видом на озеро та Альпи. Площа: 33 м2.
АЛКОВЕС. Ці вологі номери мають невелику житлову зону в нижній частині. Великі вікна ідеально розташовуються в крилі альковських плит, що надходять в сад, озеро і Альпи, забезпечують відмінне освітлення протягом дня. Старі картини та меблі нададуть вам змогу запрошувати м’який спосіб життя таquot Площа: 44 м2.
СУЧАСНИЙ САЙТ. Великий вид на озеро і сади відкривається з балкона або тераси напівлюксних номерів. Сонечко, простота тарілки є справжнім тихим хабаром, де все ховається для відпочинку і відпочинку. Площа: 49 м2.
ЦАР СУІТ. Вуглецеві апартаменти мають привілейовану позицію на першому поверсі замку і мають чудовий терасу з видом на озеро і Альпи, перетворюючи номери для мешканців в живу картину. Ці прості апартаменти, які захоплюються і взаємозаймаються, задовольнять найвибагливіших клієнтів. Площа: 78 м2.


Ch. de la Prairie 1815 Clarens-Montreux
Р/р 26004053158235
П. +41(0)21 989 33
www.laprairie.ch
У деталях можна ознайомитись з цими програмами Про нас
Зворотний дзвінок
Як забронювати?