Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Опис готеля

Монтре, відомий курорт з дуже м'яким кліматом і живим гірським повітрям, рекомендується людям, які страждають від різних нерівностей, пов'язаних з втомою і віковою зміною. Bon Por знаходиться в самому серці Бела Епока, розташованому на озері Леман, що знаходиться в Панорама альпійських гір.
Клініка Biotonus Bon Por, Медичний центр пропонує своїм пацієнтам ревіталізація, за замовчуванням та деградовані програми. Біотонус спеціалізується на лікуванні сучасних захворювань: перенапруження, глибока втома, депресія, залежність (луг, медицина, спирт), психосоматичні розлади, цукровий діабет, захворювання, пов'язані з порушенням обміну речовин, алергій, захворювань вентильологічної та хімічної системи, проблем серцево-судинної системи, відхилень при експлуатації моходевологічних систем.
Після поглибленого обстеження стану здоров’я на основі точної діагностики клініка &apos лікарі визначають індивідуальне лікування.


Методи лікування:

(1)Лікування біотонуса на основі ін'єкцій тваринних ембріонів(реактивне старіння шляхом зміцнення природних захисних функцій організму). Це лікування доведено, що ефективний при дегенеративних процесах, таких як ревматизм, порушення руху суглобів, захворюваннях, пов'язаних з обміном речовин, серцево-судинних захворювань, хронічних респіраторних захворювань, припиненні харчових і сечових систем. Лікування також показано для стимулювання та регулювання гормонального обміну, лікування меніпоузи та запобігання остеопорозу, біопротекції від раку, зміцнення імунітету та реабілітаційних організмів, вибірково, залежно від індивідуальних особливостей організму.
Про насРеабілітація фізичного та психічного здоров’я.
Тривалість лікування:8 днів / 7 років з повним медичним оглядом.

(2)Аслан Метаболічні стимулювання
Після декількох років лабораторних досліджень розпочато в 1960-х роках, професор Анна Аслан відкрив цей метод лікування, який називається її ім'ям. Дана методика передбачає введення прокаїну, речовина, яка покращує кровообіг і кисневе збагачення тканин і клітин. Даний продукт, що використовується в кисневому комплексі, діє при профілактиці та лікуванні вікових та хронічних дегенеративних захворювань. У той же час, як поліпшення в загальному стані організму, позитивний результат досягається при підвищеному виснаженні, хронічній втомі, проблемах пам'яті, фокусі і мовному розладі.
Тривалість лікування:10 Днів / 9 ЗАРАЗ, з повним медичним оглядом.

(1)Моделювання сполучних тканин методом Філатова
Доведено реабілітативне лікування на основі пластичної екстракції, яка спрямована на стимулювання оновлення клітин, якісне поліпшення сполучних ліній та загальної реабілітації. Це лікування може бути запропоновано однаково в післяопераційному догляді. Скрізь

Потужні регенераційні здібності, лікування, що використовується Китаєм протягом декількох сотень років, в основному для кращого загоєння ран, доведено, що бути ефективним сьогодні.
Тривалість лікування:8 днів / 7 років з повним медичним оглядом.

ФАСІЛЬИТАЦІЯ

Відомий, що багато людей, які намагаються видалити зайву вагу дієтою, породжують свою стару вагу в короткий час після припинення дієти. Дійсно, практично кожна дієта знижує кількість калорій в їх сукупності без розрізу ліпідів, ангелів і продуктів.
І знизивши кількість калорій, ми, звичайно, втратимо вагу, але над усім, ми втратимо м'язову масу, є сильною втомою. Отже, щоб отримати цю втому, після лікування, ми назад на доріжки, щоб зміцнити м'язи.
Це частково пов'язано з відсутністю звичайної дієти для деградації. Щоб уникнути цього, клініка використовує методику гіперпротеїну дієту, дієту багатих білків, поганих вугіллях і поганий жир. Таким чином, немає втрати м'язової маси, і є в основному втрата, або, ефектно, жир.
Лікування передує строга медична експертиза та індивідуальний підхід до дієти, відповідно до стану здоров'я, що дуже важливо для досягнення гарних результатів без компромації здоров'я. Клініка Biotonus Bon Por надає щоденне медичне та дієтологське моніторування, щоб зберегти тонус, динамізм під час всіх перебування.
В організмі починають видаляти зайві ваги і придбати нормальні форми, надаючи спеціально адаптовані і індивідуальні дієти і розслабляючі, гідротерапія, непристойність, масаж і фізична активність. Цей метод дозволяє уникнути схуднення після лікування.
Тривалість лікування:мінімум 8 днів / 7 ночей(але кращий часовий каркас для досягнення кращих результатів два тижні), з повним медичним оглядом.

ТРИПИ

Тарифи можуть змінюватися за станом здоров’я, кількістю днів перебування та категорії номерів готелю.

ВсьогоГОТЕЛЬ ГОТЕЛЬ

БІОТОНУС 4*
21 rue de Bon Port, Ч-1820 Монреукс
Твитнуть+41 (0) 21 966 57+41 (0) 21 966 57
Факс: +41 (0) 21 966 57 58
Веб-сайт: www.hotelexcelsiormontreux.com
Зворотний дзвінок
Як забронювати?
/ / / / Clinique Biotonus Bon Port