Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Національний парк Серенгеті

Відпочинок в Національний парк Серенгеті

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

У 1951 році у Британській колоніальній владі був створений перший національний парк Танзанії. У 1981 році ЮНЕСКО увійшов до списку Всесвітньої спадщини. Слово " Найвідоміша Танзанія і, відповідно до деяких оцінок, одна з світових і апос; кращі резерви мають майже 15 000 квадратних кілометрів. Це там, де ми можемо зустріти Східну Африку, яка існувала на планеті до появи білого чоловіка.

Унікальні геолого-кліматичні умови значно визначають спосіб життя місцевої фауни. Ландшафти змінюють з трави на півдні і саванни в середині лісистих пагорбів на півночі. Справжні ліси знаходяться в західній частині парку. Безкінцеві рівнини, саванни, ріки та озери ізолюються більш ніж 35 видами тварин, в тому числі більше мільйона великих ссавців: леви (близько 3000 спеціальностей), антипампи, слони, носи, леопарди, булоулас, крокодили, гіenas, жирні пасти, інші баби. Понад 350 видів похилого, безкінечні комахи також представляють характер Серенгеті. Орнітологи мають близько 500 видів птахів в парку. Заповідник вважається одним з кращих місць на планеті, щоб контролювати життя левів, гепардів і гіраффів.

Найцікавіше розвиток в парку – щорічна міграція людей, особливо анти-кукетної трупи, загальна чисельність яких становить близько 1,5 млн. Під час дощового сезону, який продовжується з листопада по травень, родом анти-кукету до пана, Зебре та інших трав'яних мігрень у пошуках свіжої пасовища в Масаї-Марському заповіднику є відмінне розширення Serengeti, розташованого на південному заході Кенії. Під час сухого сезону північні низьколужні рівнини стають майже наполовину, викликаючи масову міграцію трави в високоякісних степах, де волога трава залишається. У пошуках їжі тварина переходить близько 1000 кілометрів, що надходить до життя на великому ризику. І після дощів знову починають, роди йдуть назад.

Ліс в Серенгеті в основному складається з звинувачень і фігур, а дерево чорна. Ще однією особливістю парку є бордюрні гори.

Копи (копе) схожі на кам'яні острови, що виділяється серед безморської трави. Невеликі кам'яні пагорби, вік яких становить до 3 млн. років, часто оточують розташування готелів, лежаків або паркових таборів.

Сафарі на джипах, сафарі на повітряних кулі, сафарі стегна, рибалка./ / / Національний парк Серенгеті